Postitus nr 3 : Pole mõttet peast lolliks minna!

Nädalavahetused on kurjast! Esiteks läheb toitumise koha pealt lappesse. Teiseks ei tule jalutamisest tihti midagi välja. Nii ka see nädalavahetus. 

Laupäeval oli sünnale minek. Õhtu märkisin juba eos patutoidukorraks. Aga et  ka lõuna ja hilineõhtu tuksi lähevad.. Jalutama ka ei jõudnud! 

Kilomeetrid

3 veebruar 13,22km

4 veebruar 0km

5 veebruar 11,83km

6 veebruar 9,37km

7 veebruar 0km

Kuuplaanis 32,3 km miinustes! Hakkan vaikselt lootust kaotama, et kuulõikes eesmärki täita suudan. 

Mis me siis vahepeal söönud oleme. 

Reedene õhtusöök (03.veeb): Soe salat tortillakorvikeses.

Midagi uut meie menüüs! Eeldasin, et korvike tuleb krõmpsum aga maitsel ponud viga. Maitses hästi 🙂 

 

Reedene hilineõhtusöök: menüüs leivamagustoit

Asendasin leiva kaerahelvestega ja kohupiima profeeliga. Marju ei pannud üldse. Nagu pildi järgi aru saada võib siis üks selliseid päevi,  kui laps ei mõtlegi normaalsel ajal magama minna 🙂 

Kuna meie blender andis otsad siis on see üks väheseid magustoitusid,  mida hetkel teinud oleme. Ja tegelikult mulle see magustoit hullult meeldib 🙂 

Kui natuke patustamisest rääkida siis tegelikult ei saa leiba kaerahelvestega asendada. Ja nö originaalis (siis kui me mälujärgi fitlapi toite tegime) siis sõime me seda magustoitu isegi müsliga. 

Ja siis kui meil veel blender elas sõime me profeeli blenderdatult külmutatud marjadega, müsli ja kookoshelvestega 🙂  

 

Laupäevane hommikusöök (04.veeb) : kohev hommikupuder

Nomnomnom! Ma söön putru ainult siis kui seal on hea moos peal. See puder oli ka ilma moosita hea. Kui nüüd päris aus olla siis tegelikult asendasin maasikad põldmarjamoosiga,  suur viga! See moos oli nii rõvedalt magus, et raske oli seda süüa! 

 

Pühapäevane hommikusöök: patuga pooleks pannkoogitort. 

Kahjuks ei ole ma veel leidnud fitlapist pannukaid, mis mulle maitseks 🙁 vaatasin, et miskisugune uus retsept on tulnud – õuna ja kodujuustu pannukad. Plaanin need lähiajal ära proovida. 

 

Pühapäevaõhtusöök: kanasnitsel tatraga. 

Lihtsalt üüüülliiiii hea! Tatrajahu asendasin kaerakliidega. Jälle patugapooleks,  keefirist, mis marinaadist üle jäi tegin selleri ja tsilliga külma kastme! Tomati-kurgi salati asendasin felixi sügisesalatiga. 

 

Ja nüüd siis postituse pealkirja juurde. 

Fitlapi facebooki grupist käis läbi teema – kuidas,  mille arvelt arvestada kohvile piima. Targemad siis kommenteerisid, et peab siis päevamenüüsse arvestama, midagi piimaga, mille arvelt saaks piima oma kohvi peale lubada! 

Tegin pildi jaoks ekstra endale vahustatud piimaga kohvi! Tavaliselt joon lihtsalt piima ja ühe suhkruga. 

Mina olen selline kava jälgija, et tegelikult ma patustan väga palju. Tihti teengi mingi külmakastme või tipi juurde. Aga sageli on midagi muud meie menüüs ka vähem. Näiteks kui lõunaks on proofeel siis me ei söö kunagi 2 proofeeli. Ma ei jaksa lihtsalt 😀

Minu mõte on see, et ei maksa päris lolliks ka minna. Jah on inimesi, kelle kaal ja enesetunne vb sõltubki grammi pealt sellest, mida ta sööb. Härral ju tegelikult samamoodi sõltub söögist väga palju. Rohkem muidugi regulaarselt söömisest aga jahm.. 

Mina ei arvesta kohvipiima päevamenüüsse ja suhkurt tarbin ka. Küll vähe aga tarbin. Mis teha, inimesed on erinevad, samuti nende maailmavaated. Minu oma on selline 🙂 

 

Plaanisin postituse valmis kirjutada eile ja lõpetada selle oma oivalise kohviga aga elul olid teised plaanid. Loomulikult jäin eile koos lapsega magama. Härra käis kaks korda äratamas, et ma sööma läheks aga ilmselgelt ma ei kuulnud muffigi 😀

Ehk siis eile õhtul (06.veeb) sõime teistmoodi hakkliha pitsat 🙂 

Tänased fantastilised 0km said küll siia postitusse aga söögipildid lisan siiski järgmisesse 🙂 

Mõnusat teisipäeva! ❄️🌞❄️


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse