110030 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Unicorns. Unicorns everywhere.


Möödunud nädalavahetusel tähistasime Pärnus õe esimest ümmargust sünnipäeva. Kohal olid mitmed sõbrad-sugulased, kellest nii mõndagi polnud pikka aega näinud. Ega see fakt iseenesest ei olegi niivõrd oluline, aga lihtsalt.. taustaks.

Selliste suuremate sündmuste toimumise järgi ajastan ma endal ka neid üks-kord-nädalas-patutoidukordi, nii ka seekord – laupäeval sättisin enda menüü nii, et saaks ka ühest mõnusast tordisöömisest osa. Hommik algas mul omletiga, täpselt nii nagu ta viimasel ajal alati alanud ongi. Kui külalised olid oodatud kell 16, siis umbes tund-poolteist varem sõin ära oma teise eine – sepik ja kodujuustusalat (retseptist värske kartul kodujuustusalatiga), kolmas eine oligi see kauaoodatud tordilõik ja ka üks pulgakook. Ma olin meeletult üllatunud, kuivõrd magus see tundus. Ega ta ilmselt polnud sugugi magusam kui tavaliselt, aga muutused maitsemeeltes? Rohkem käsi igatahes koogi järele sel nädalavahetusel ei sirutunud. Ja siis veel umbes 20-21 ajal grillisin endale šampinjone sinihallitusjuustuga ja sõin viinamarju kõrvale.

Köögis minu ettevalmistusi näinutele ei jäänud see muidugi märkamata, et ma ühel hetkel kaalu välja võtsin ja viinamarju kaaluma hakkasin. „Mis kava see selline on, mis sellist toitu süüa lubab?“ küsiti, kui saadi teada, et jah, ma tõesti jälgin midagi. Fitlap, fitlap, ikka fitlap.

Seda sorti vestluseid oli sellel nädalavahetusel veel vähemalt kaks. Ja kui küsiti, kas toimib ka, siis ka ema hüppas vestlusele vahele, et kinnitada – toimib! Nii tore on näha, et ma ei ülehinda enda välimuses toimunud muutuseid (ma oskan vahepeal tõesti optimistlik olla ja näha end hoopis teisiti kui pildid mind näitavad) ning ka teised lähedased märkavad, et miskit on paremuse poole liikunud. Vaikselt, aga kindlalt liigun ikka parema ja ilusama mina poole!

Ühesõnaga jah, tundsin end kohati nagu Fitlapi tunnistaja – rääkisin, kuidas toimib, mida ma süüa saan, milline mu strateegia on (nt kui on tavapärasest suurem isu magusa järele, siis teen raamatu järgi erinevaid kooke, muffineid jms, mida jagub mitmeks päevaks  – aju küll teab, et suhkrut ei ole, aga hing saab täie raha eest rahuldatud!) ja kinnitasin et „ei, mul ei ole sugugi kõht tühi ega lõug ilane vaadates, kuidas teised head ja paremat liha, salatit, praeleibu söövad“. Ma muidugi ei kippunud laua taha istuma ja teiste ampse loendama, aga täiesti 100 m raadiust ma ka köögist ja toidust ei hoidnud. Mis seal salata – praeleivad valmisid just minu käe all.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
52123 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.