109882 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Stressing, stressing, procrastinating.


Mul on praegu ees üks ülikiire nädal, mis ühest küljest võiks lihtsalt juba läbi olla, teisest küljest muidugi võiks aega rohkem olla, sest millal ja eelkõige: KUIDAS ma kõik vajaliku küll ära teen? Ma keskenduks palju parema meelega toitumisele ja veedaks pikad päevad spordiklubis.

Kõige kiireloomulisem (ja kindlasti ka prioriteetseim) on praktika. Praktikaaruande kirjutamine ja esitamine ja kaitsmine (see kahtlane värinalaadne heli, mida te kuulete, on ilmselt minu jalgadest. Avalik esinemine EI ole minu tassike teed. Kaugeltki mitte). Oleks see tehtud, saaks juba poole kergemalt hingata. Hell.. siis saaks suvele ära minna ja jalad seinale visata.

Aga selmet vabal hetkel aruannet kirjutada, ma kirjutan siia või söön või teen trenni või loen netist erinevaid müstilisi kadumisjuhtumeid. Fookus on nii laiali ja mõtted rändavad mul praegu oluliselt parema meelega hoopis muid radu.

Ja teate, mida see kella otsas istumise stress teeb? Kõht on kogu aeg tühi. Ma küll üritan end taltsutada ja süüa ainult häid asju (ka selles mõistes häid, mis aju ära petaksid), aga ikkagi on pidev tahe kogu oma toit kohe korraga ära süüa. Ja nii ma siis käingi ringi veepudelit tühjendades ja järgmisel hetkel uuesti täites.

Aga noh, ainult üks nädal veel.. ainult üks nädal veel.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
51769 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.