109981 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Pildikesi elust.


Ma olen siin nüüd juba mõnda aega istunud ja proovinud kirjutada, aga ma parem panen lihtsalt mõned pildid üles, sest üks pilt ütleb ikka rohkem kui tuhat sõna. Ja tegelikult ma panen neid siia kohe rohkem ja kirjutan kommentaare ka juurde, et kui juba, siis juba.

Eile sorteerisin oma riidekappi, sest tõepoolest, riided on hakanud mu seljas ujuma. Mu käevarre ümbermõõt on nii tublisti kahanenud, et riided, mis olid juba enne lohvakad (kogukate ilgelt kaval viis enda tõelise suuruse peitmiseks..) on nüüd veel rohkem. Osa riideid aga istuvad nüüd jällegi väga hästi seljas. Üheks selliseks näiteks on see punane kleit, mida ma olen kandnud nüüd kahel korral: 2016. aasta aprillis ja eile, kui seda lihtsalt selga proovisin. Kuigi nende kahe pildi vaheline kaaluerinevus on ainult ca 4 kg, siis on ikkagi väga lahe vaadata, kui palju paremini see kleit mul nüüd seljas istub. Ja mis kõige parem – ma saan lõpuks hingata selle kleidi sees! Ma ei tea, rinnaümbermõõdu kahanemine teeb mulle ainult rõõmu. 

Tuleb välja, et kui ma endale selle eesmärgi sättisin, oli mu kaal 77,0 kg. Kui ma reaalselt alustasin, oli kaal 77,9 kg. Täna hommikul näitas kaal 69,7 kg. Ehk nii-nii napilt täiesti graafikus! Kaks nädalat varem alustades oleks tänane seis vist küll 68,7 olnud. Aga ma ei kahetse grammivõrdki seda, millal ma alustasin, sest ma alustasin! Ja jäin! 

Täna panin paika ka uue eesmärgi, otsisin selle jälle kuupäeva järgi üles, ehk kuna mul on plaanis järgmise treeningkavaga alustada 09.10, siis panin eesmärgiks praegu 08.10. Fitlap ütleb: 65 kg. See on juhuslikult ka mu enda märkmikus kirjas koos plaaniga viiga õed-vend SPAsse. On, mille nimel süüa! 

 

Eelmisel reedel Rimi tervisepäevalt puuvilju ostes sai mulle kotti ka paras kogus banaane. Eile tegin gluteenivaba banaanileiba (Fitlapist, mitte raamatust). 8-kordse koguse, kreeka pähklid asendasin chia seemnetega. Kogus oli väga hea, et mul keeksivormi mahtuda ning see näeb nii eksitavalt leiva moodi välja, et kui suus seda ülimõnusat banaanimaitset tunneb, ehmatab ikka ära küll. Imehea asi! 

Tegin selle endale ka eesmärgiga täna kontorisse veidi toekam toit kaasa võtta kui eilse batoonid. Nimelt käisin väga heas töökeskkonnas praktika aruannet kirjutamas. Mõlemal päeval ca 6 tundi mõne hingetõmbepausiga ja saigi tehtud. Küll aga ajab see stress sööma, nii et sellel nädalal on olnud lausa kolm päeva (tänane kaas arvatud), kui mul on kogu päeva toit söödud juba hiljemalt kella 14ks. Koguseliselt on need küll olnud ka väiksemad toidud, aga ikkagi huvitav mõelda. Samas on kõht püsinud õhtuni täis. 

Uuel nädalal proovin siiski vähe normaalsemaid vahesid hoida ja toekamaid toite kaasa teha. Stressil paistab lõpp ka juba! Homme vaja töö ära esitada ning kolmapäeval on kaitsmine ja ühtlasi ka praktika viimane päev. Siis saab selleks korraks sellele praktiseerimisele joone alla tõmmatud. Muidugi, kui õppejõud minuga rahul on.

Ja kontoris käimisest rääkides – sinna tuli juhuslikult ka üks kolleeg kohale, keda nägingi viimati mai lõpus. Ka tema kiitis, et näen hea välja, et vist olen alla võtnud. Nii tore on, kui märgatakse ja nii palju toredam on, kui seda ka välja öeldakse! 

Natuke siis statistikat ka. 10 nädalat head toitumist ja 7 nädalat treeninguid annavad sellise tulemuse:

  • Kõht -13,3 cm 
  • Rind -4,9 cm 
  • Õlavars -4,5 cm
  • Puus -5,1 cm
  • Reis -3,9 cm
  • Kaal -8,2 kg

Ma olen üle mõistuse uhke enda üle.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
51986 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.