110018 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Maailmas on kõik veel korras!


Selle suve jooksul on olnud 1-2 tööpäeva, mil ma ei ole läinud trennikotiga tööle. Eile oli üks sellistest päevadest. Hommikul mõtlesin, et kuna mul ei ole ju otseselt vaja jõusaali, et oma HIIT treening ära teha, siis läheks vahelduseks normaalmõõdus kotiga ja tunneks end nii-öelda tavainimesena. Ja tundsin ka! Oli isegi viitsimist minna pärast tööd veel südalinna. Kuna mul praktika- ja elukoht mõlemad Lasnamäe-Ülemiste kandis, siis põhimõtteliselt kõige lähem, mis ma sellel suvel sinna saanud olen, on bussijaam. Viru-Postimaja-Solarise kanti olen jõudnud julgelt alla 10 korra. Milline pidupäev.

Igatahes, viimaste nädalate jooksul oli mul tekkinud suur mure – ma ei oska enam hüppenööriga hüpata. Kui põhikoolis olin üks parimaid hüppajaid (140+ hüpet takerdumata ei olnud mitte mingisugune probleem), siis nüüd oli raske isegi 5 hüpet järjest kirja saada. Üritasin end lohutada mõttega, et MyFitnessis on lihtsalt väga kehvad hüppenöörid – reguleeritavad (ilmselgetel põhjustel) ja minu pikkuse juures oli seda üleliigset paela ikka liiga palju, keerates kogu mehhanismi pidevalt krussi. Tõesõna, kõik need hüppenöör-kosmonaut-HIIT treeningud on möödunud omaette kirudes.

See siis oligi mul eile linnamineku üks peamiseid põhjuseid – leida hüppenöör, mittereguleeritav. Leidsin ka! Sellise, millel saab paela pikkus endale parajaks reguleerida, ülejäänu ära lõigata ning käepidemesse ära peita. Otsad ei keerle, midagi krussi ei lähe ja kõik on tore. Ja ma hüppasin kohe kenasti oma hüpped ära, ilma ühegi probleemita. Kui eksisin, siis juba väsimusest (kaua sa ikka väsimata hüppad üles ja alla ja põrandale ja jälle maast lahti ja teed siis veel ideaalsed 100 hüpet otsa. Mina mitte). Igatahes kõik on maailmas veel korras – ma oskan hüpata.

Trenn saigi selle vandumise võrra kiiremini tehtud ning nahk oli jälle tilkuvalt märg. Keharasv justkui kiitis – hea töö, neiu, hea töö! Hüppenöör on õnneks ka piisavalt kerge-kompaktne asi, mida trenni ise kaasa võtta.

Täna heitsin meeldetuletuseks ka pilgu järgmisesse nädalasse ning ma olen jälle õhinas! See saab vägev trennipidu olema. Mõlemal nädalal on ka üks väljakutse-treening – näis, kuidas hakkama saan ja kas on ka vastupidavuses-tugevuses arengut toimunud!?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
52060 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.