110018 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kuidas ma Instagrami peaaegu uue pildi sain.


Kui ma ennist võisin veel karta, et ei hakka hõiskama enam, et ma ka nüüd rajal tagasi, siis täna ma julgen tõesti väita, et ma olen rajal. No nii kindlalt rajal, kui veel vähegi võimalik. Ja seejuures saan ma öelda, et olen endale kasvatanud ülipaksu naha (metafooriliselt muidugi. Päriselt see polster väheneb ja väheneb) ja meelekindluse. 

Siin vist aitab kindlasti kaasa ka see, mida ma ühes hiljutises postituseski kirjutasin – ma naudin seda protsessi. Ma ei näe selles enam mingit tüütut kohustust või enesepiinamist, nagu paljud alustajad/süsteemikauged inimesed arvavad seda olevat. 

Lugu on nüüd nimelt selles, et ma teatavasti kaalun end endiselt iga päev, st 12. juunist alates pole vist ühtegi päeva vahele jäänud. Ja vot seda väljakujunenud kaalukõverat vaadates on väga uhke mõelda, et ma pole viimase kahe kuu jooksul kordagi tahtnud alla anda või endal püksivööd lõdvemaks lasta.

Enda aastataguseid mõtteid lugedes ma tean väga hästi, kuidas kaalukasv ei mõju motiveerivalt ja et kui ta mul kasvama hakkas, siis seda lõdvemaks ma muutusin. Aga ainuüksi viimase kuue päeva kaaluamplituut (hommikuste näitude vahel muidugi!) on mul 1,9 kg, kusjuures pühapäevase ja tänase kaalu erinevus on -500 g, arvutage siis ise, mis ta vahepeal tõusnud on (korrektsest toitumisest hoolimata!).

Ja umbes-täpselt selline trend on olnud juba mitu nädalat – nädala alguses hüppab üles, teine päev ka, siis hakkab (ülivaikselt) langema. Ja niipea kui ma jõuan mõelda, et selle nädala koguarvestuses ma -500g näitu küll saavutada ei jõua (see on see patuka arvestamiseks miinimum, mida ma proovin ikka jälgida), langeb kaal kolinal. Nii et tolmu lendab.

 

Täna hommikul kaalule astudes oli mul ees 69,1. Ma lihtsalt seisin ja vahtisin, nägu naerul, kuni see näit eest jõudis kustuda. 69,1…. 77,9st on saanud 69,1. Läksin siis kiirelt telefoni otsima, et pilti teha sellest suurest sündmusest. Ja ette lõi 70,2. Proovisin veel mitu korda. 70,2 kindel, mis kindel.

On ikka narr lugu küll. 

70,2 läks ka äppi kirja (väikese märkusega muidugi…).

Homme on aga pühapäev ja "ametlik" mõõtmispäev, ja lisaks ka mu Fitlapi vahe-eesmärgi lõppkuupäev (väike meenutus mu Fitlapi vahe-eesmärgi loost on siin: Kõik hea ja paremgi veel.), seega vaatame homme uuesti, mis ma "ametlikult" nädala arvestusse kirja saan, ja kas lähen äkki juba uuel nädalal trikood ostma? (Eesmärkidest. söögi alla ja söögi peale.)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
52059 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.