110139 kasutajat 492 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kõik hea ja paremgi veel.


​August on nüüd tugeva hoo sisse saanud ja ma ei saaks olla enam rahul – minu meelest on tegu aasta ühe parima kuuga, seda kuud saatva teatud elevuse ja rahulikkuse tõttu. Sel aastal on seda kõike kuidagi eriti palju ja isegi teistmoodi – koolipraktika hakkab läbi saama ja uue kooliaasta algus läheneb, ees ootab hamba eemaldamine ja oma töökohale naasmine ning sel aastal ma ka tõesti ootan oma sünnipäeva.

Eile käisin just oma põhitöökohal ülemusega vestlemas, kas ja millal ma naasen, ja ennast näole näitamas. Mind haaranud õnnelikkus paistis tema jaoks juba kaugele välja, sest mitmel korral vestluse käigus ta kiitis, kui hea ja äge ma välja näen. Ütles, et ta muidu ei vaata niimoodi kaalu, aga näost pidavat paistma, et ma vist alla võtnud. Olen alla võtnud.

Olen tõesti. Viimati, kui ta mind nägi, olin justjust end kokku võtnud, seega kaaluvahe on täpselt 5 kg. Mul on nii hea meel, et seda märgatakse, ja mis veelgi parem – seda öeldakse välja! Sest paratamatult annab igasugune tunnustus indu juurde, isegi kui mitte tegutseda sellel eesmärgil.

Kaalust veel nii palju, et eile hommikul rõõmustasin, et ohhoo! uus madalaim kaal (selles hooajal) – 71,7 kg. Täna hommikul juba 71,2 kg (-6,7!). Minu järgmine, märkmikusse üleskirjutatud, vahe-eesmärk 70,0 läheneb jõudsalt!

How amazing is that!

Ning just, märkmikusse märgitud. Mul nimelt Fitlapis seisab päevikus eesmärgi real 68,7 mis sai sinna mai keskpaigas märgitud, kui otsisin, mis kaal oleks mul võimalik saavutada 20. augustiks. Kui ma juunis alustasin, siis olin juba jälle vähemalt kilo juurde söönud, nii et 20. augustiks ma seda näitu vast ette ei saa (ega ei ootagi), küll aga on mu kaalu langetustempo trendijoon umbes-täpselt paralleelne fitlapi eesmärgi graafikuga. Telefonisse tõmmatud rakendus MY Weight pakub seda näitu septembri esimeseks nädalavahetuseks. Elame-näeme! Üks on aga kindel – kui ma samas rütmis jätkan (ja vastus on "jah! kindlasti jätkan", siis oma sünnipäeval kaalun ma vähem kui eelmisel aastal samal ajal.

Sünnipäeval lähen ma sõbrannaga Kihnu. Kuna see tähtpäev langeb täpselt viimasse nädalasse (lausa eelviimane treeningpäev) mu trennikavas, siis toitumise osas ma endale sellel nädalal ilmselt mingeid üüratuid allahindlusi lubada ei taha. Toidukarpidega lõpuni välja!

Ja teate, mis on kõige vingem? Ma olen hakanud seda tegutsemist hullult nautima. Ma ei tunne enam ulmeliselt ahistavat kohustust seda teha või sellega kaasnevaid piiranguid. Ma tõesti-tõesti naudin. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
52237 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.