109882 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Kõige parem retsept.


Hiljuti, võib isegi olla, et alles eelmisel-üleeelmisel nädalal sai minust ühe kilose odrajahu paki uhke omanik. Seni olin retseptides, kus jahu vaja, piirdunud kas riisi- või mandlijahu kasutamisega. Olles aga saanud positiivset indu ära katsetada odrajahupudru retsepti, mida paljud suure suuga kiitnud on, paningi selle siis ühel päeval oma ostukorvi ja tassisin koju.

Odrajahupuder on tõesti väga hea. Ma veel vispeldasin munad sinna sisse, sest ei oska kunagi munadega midagi peale hakata, kui nad niimoodi randoomselt kuhugi retsepti on lisatud. Keedumuna söön küll, aga rohkem kui üks üldiselt ei lähe alla ja üldse, muna üksi jääb kuivaks. Praemuna oleks ka tegelikult võimalus. Või munapuder (veega tehtud)… – mis seal salata, sain praegu just idee järgmiseks korraks.

Eile õhtul otsustasin planeeritud valge kala asemel teha hoopis porgandi-kohupiimakoogi. See on see, et üks toidukord võiks ikka olla selline hingele pai. Porgandikook on mulle alati meeldinud, aga kunagi ei olnud seda ise teinud – eeldasin lihtsalt, et see ei saa olla kerge ning kui retsept on keeruline, siis ta tõenäoliselt läheb rappa ning siis peab toidu ära viskama ja kõht jääb ikka tühjaks. Ja kuna ma olin esialgu suhteliselt pettunud siinses Brownie koogi retseptis (st ootasin sealt enamat), siis ei julgenud riskida.

Minu suurim mure oli, kuidas ma küll porgandi ära riivin.. Köögikombainiga tulevad ju suured porgandiribad, mis sobivad küll salatisse, aga kas kooki ka? Ja eks see oligi mu ainus mure. Ma polnud retsepti tegelikult isegi varem avanud ega teadnud sedagi, mis sinna õieti sisse läheb – ning suur oli rõõm, kui leidsin, et kõik vajalikud koostisained (kas või asenduse näol) olid ka kodus olemas: kaerajahu asemele odrajahu ning õuna asemele apelsin, 5%-line kohupiim.

Porgandi riivisin seekord käsiriiviga ning pärast kombainis tainast kokku segades sai see veel lisa töötlust.

Hands down, kõige parem magustoidu retsept, mis ma Fitlapis kasutanud olen. Tainas tundus proovides üllatavalt vürtsikas (vahest lisatud kaneeli tõttu?), aga nagu jõulud kausis – hea, et see üldse ahju jõudis ja oma tõelist palet näitas!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sweatit.
51770 lugemist / 30 fänni
Minust

Esimest korda liitusin 72,5-kilosena juulis 2016. Aasta jooksul enda nõrkustele pidevalt järgi andes oli 12. juuniks 2017 mu kaal tõusnud 77,9 kiloni. Hetkeseis (27.08.2017) – Kaal: 70.0 Trenn: 1. kava tehtud, 2. alustan 09.10.17.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap on täiesti ideaalne keskkond enda toitumisharjumuste parandamiseks ilma millestki loobumata. Lihtsasti järgitavaid retsepte jagub absoluutselt igale maitsele :)!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.