140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Algaja kaalukaotaja okkaline tee.


Imeline lõunasöök

 

 

 

 

 

 

 

 

Eile oli see viimane rämpstoidust üleküllastunud päev. Täna hakkas hommik küll hilja, kuid sellest hoolimata vedasin ma end ostunimekirjaga poodi. Mõned asjad olid küll poes täiesti olematud,kuid appi tuli asendamise võimalus. Ühtlasi saan endale tulevikuks kõrva taha panna tõsiasja, et pudingut ei saa teha keefiri ja Skyri segust. See pole päris see, mis ta olla võiks. Maitselt meenutab rohkem maitsestamata jogurtit. Samas püreestatud banaanid ja röstitud mandlid andsid sellele päris hea boonuse juurde. 

Õhtusöögiks pakkus toitumiskava mulle kohe hirsiputru. Ma pole eladeski hirssi söönud. Mul pole aimugi, kuidas see maitseb. Natukene hirmuga, aga samas põnevusega ootan õhtusöögi tegemist ja söömist. 

Seega on mul olnud täna üks banaanine päev. Homme on tööpäev ja lõuna peab ilmselgelt kaasa tegema. Ma ei tea, kas õhtusöögi ka. Või võib selle HILISE õhtusöögi ikka kohutavalt hilja ka ära süüa. Tööl saab küll ka süüa, aga sedasi oleks reaalselt iga päev üks patutoidukord. 

Tekibki küsimus, et kas enamus teevadki söögi tööle kaasa varem ja siis soojendavad seda mikrouunis. Ma muud moodi ei kujutaks seda endale ette.

Proovi olla kokk pastarestoranis. Need lõhnad. Need maitsed. Kõik tahaks kohe nahka pista ju. 

Samas olen ma lootusrikas. Ma tean, et mul tuleb varsti motivatsioonikriis, kuid siis halan ma seda blogis ja lisaks veel kõikidele sõpradele. Ma tean, et mul on vaja tuge. Kedagi, kes ütleks, et ma saan hakkama. Innustajat. 

Kuna ma ilmselt pean toitu tööle kaasa vedama, siis ma tahaks endale ilusat smuutipudelit ja ilusat karpi, kuhu sisse toitu panna. Kust selliseid saab? 

Mingid jaburad küsimused on ka õhku kerkinud juba. Kas ma võin lisaks juurvilju süüa ilma et need mu langetamisprotseduuri mõjutaksid? Kas ma võin õuna rohkem süüa või on see paha idee? 

Segadus valdab mind. 
Maarja Laur
1135 lugemist
Minust

Noor kokana töötav neiu, kes otsustas, et aitab liigsöömisest ning kontrollimatust käitumisest enda tervise suhtes.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom