137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nässu läinud toitude edekabel ;)


Ütlen kohe, et nässu minemises olen süüdi ikka mina ja ainult mina ja mitte Fitlap, tõenäoliselt. 

Mis siis eriti nässu on läinud? Uskumatu fopaa oli eelduste kohaselt maheda ja kohvilõhnalise keefiritarretise tegemine! Ma pole tükk aega midagi nii halba teinud. crying Tegin valmis ja jäin külmkapi ukse taha kallerdumist ootama. Hommikul,  … no pagan, pole kallerdust, loksuta kuidas tahad! Egas midagi, teine katse. Valasin  määrdund-toonilise keefiri pealt ära ja panin kohe topelt želatiinikoguse! No vaatame nüüd, kes on võidumees! Jälle ootan…. tulemus? Jah, parem! Juba kissell! laughMis asja, kolmas kord veel ja jälle topelt kogus želatiini ja ….voilá! Ma sain hakkama! Ongi mul tarretis! Limpsasin keelt ja asusin proovima. No, …. hmmm. Vettinud põhi, kergelt kääriva õuna maitse, siidise keefiri maitse asemel liiga palju haput, värv… nojah. Nässus, mis nãssus. Isegi mu väga diskreetne ja vähenõudlik tudeng ei suutnud kuigi palju seda asja süüa. 

Süüdi mina, kes, nagu te aru saate, ei ole jogurtitortide peale käpp. Veel!!!!  Aga me veel vaatame! 

Teine koht minu edekabelis: röstitud kikerherned pähklitega. crying  Jälle vesistasin ette suud, mõnus röstpähkli maitse oli selgelt ettekujutuses… Aga need purgiherned ju on niisked! Nad olid ja jäid niiskeks! Mis mõttes, neid saab röstida? Parem oleks söönud neid purgist lusikaga.laugh Ka oli vist  trennitegemise õhtu, nii et  tuli seda niisket rösti koos pähklitega päris palju. Sõin, sõin, aga poole pealt läksin pettunult magama ära. 

Edekabeli kolmandale kohale suutsin valmistada kookosejahuga banaanipannkoogid. crying ooo, milline mõnus kookosrasva lõhn! Ja baanan tundus niiiiii magus! (See oli vist umbes teine nädal totaalselt ilma suhkruta) Tulemus taas selline, et ….. raske süüa. Õppisin seda, et need koogid on väga tundlikud ülepraadimise suhtes. Kas äkki kookosrasv käitub nagu või, et pruunistub kergesti, erinevalt õlist. Nojah, praadisin eksootilise hõrgutise liiga pruuniks (oli juba pime! wink) Sõin vajaliku koguse ära, lõpp oli üsna lääge kombinatsioonis ülepraadimise kirbe maitsega. Aga, kõikidest toitudest on see olnud ainus, mis pani kõhu valutama ja halvasti magama. Olen ka varem märganud, et kookos võib olla probleemne valk, minu jaoks. 

Aga te näete, ma tõesti arenen! Nii et, aitäh, Fitlap! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!SõstraMari
1154 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen üks keskmiselt noor (just, keskealine!), keskmiselt rõõmus ja roosa, aga ka keskmiselt pirtsakas mari. Pontsakas ma veel ei ole aga taljet küll ei leia enam hästi üles

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib see tunne ja kogemus, et kui vaja ja tahan, saan kilosid enda küljest ära! Konkreetselt, noh. :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva