Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nässu läinud toitude edekabel ;)

Ütlen kohe, et nässu minemises olen süüdi ikka mina ja ainult mina ja mitte Fitlap, tõenäoliselt. 

Mis siis eriti nässu on läinud? Uskumatu fopaa oli eelduste kohaselt maheda ja kohvilõhnalise keefiritarretise tegemine! Ma pole tükk aega midagi nii halba teinud. crying Tegin valmis ja jäin külmkapi ukse taha kallerdumist ootama. Hommikul,  … no pagan, pole kallerdust, loksuta kuidas tahad! Egas midagi, teine katse. Valasin  määrdund-toonilise keefiri pealt ära ja panin kohe topelt želatiinikoguse! No vaatame nüüd, kes on võidumees! Jälle ootan…. tulemus? Jah, parem! Juba kissell! laughMis asja, kolmas kord veel ja jälle topelt kogus želatiini ja ….voilá! Ma sain hakkama! Ongi mul tarretis! Limpsasin keelt ja asusin proovima. No, …. hmmm. Vettinud põhi, kergelt kääriva õuna maitse, siidise keefiri maitse asemel liiga palju haput, värv… nojah. Nässus, mis nãssus. Isegi mu väga diskreetne ja vähenõudlik tudeng ei suutnud kuigi palju seda asja süüa. 

Süüdi mina, kes, nagu te aru saate, ei ole jogurtitortide peale käpp. Veel!!!!  Aga me veel vaatame! 

Teine koht minu edekabelis: röstitud kikerherned pähklitega. crying  Jälle vesistasin ette suud, mõnus röstpähkli maitse oli selgelt ettekujutuses… Aga need purgiherned ju on niisked! Nad olid ja jäid niiskeks! Mis mõttes, neid saab röstida? Parem oleks söönud neid purgist lusikaga.laugh Ka oli vist  trennitegemise õhtu, nii et  tuli seda niisket rösti koos pähklitega päris palju. Sõin, sõin, aga poole pealt läksin pettunult magama ära. 

Edekabeli kolmandale kohale suutsin valmistada kookosejahuga banaanipannkoogid. crying ooo, milline mõnus kookosrasva lõhn! Ja baanan tundus niiiiii magus! (See oli vist umbes teine nädal totaalselt ilma suhkruta) Tulemus taas selline, et ….. raske süüa. Õppisin seda, et need koogid on väga tundlikud ülepraadimise suhtes. Kas äkki kookosrasv käitub nagu või, et pruunistub kergesti, erinevalt õlist. Nojah, praadisin eksootilise hõrgutise liiga pruuniks (oli juba pime! wink) Sõin vajaliku koguse ära, lõpp oli üsna lääge kombinatsioonis ülepraadimise kirbe maitsega. Aga, kõikidest toitudest on see olnud ainus, mis pani kõhu valutama ja halvasti magama. Olen ka varem märganud, et kookos võib olla probleemne valk, minu jaoks. 

Aga te näete, ma tõesti arenen! Nii et, aitäh, Fitlap! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse