Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Liitusin Fitlapiga ja halb uudis: nii tark kui ma pole, 😉 aga oma pere olen hoidnud küll permanentselt näljas!

Plaan oli vaadata ãra need kolm tasuta päeva ja asi ants. Siis sai liitutud üheks kuuks ja nüüd ma siin  siis blogin, kuna muljetamise eest lubatakse ju aega juurde!  😊

Aga jah, kõik suuremad potid-pannid on nüüd kasutusel, kohupiima läheb kilodega ja ühe kanahakkliha asemel  läheb korraga käiku kolm pakki. Mida mu vaene pere siis enne sõi? Valus, aga tõsi: söögitegemine oli nii kuis juhtus, igaüks vaatas ise, kuidas ja mida sai, külmkapi uks käis pidevalt kinni-lahti, näksime oli pigem standard. Ja need pidevad magusaotsingud, "emps, kas sul kommi… midagi magusat on?" Ehk siis, oma koduse hõreda cateringiga ajas pereema ise oma pere kiirete lahenduste (loe: suhkru) otsingutele?

Nüüd on kõik teisiti! Külmkapp on meil  täis mitme päeva menüüks varutud PÄRIS toiduaineid, mitte pooltooteid, poistel on tegu portsude ära lahendamisega, nii rammusat grillihooaega pole meil olnudki (kui liha on palju ja salat on juures nii hea, pole ka kartuli puudumisest ka lugu), kommi… pole küsitud mitu aega!

Ja kogu selle toreda söömise juures avastas mees, et üks tema paljudest on äkki kadunud! Kilo muidugi, jah. 😂 No kas pole tore!

Pikenenud on ka menüü, kui enne mahtus perenaise fantaasia ühele lehele, siis nüüd on täiesti uusi toite topelt nii palju! Kahel päeval ju seda suurepärast värskekapsahautist ei tee, võivad hakata mõned kulmu kergitama, üle päeva tehes võib ka mõni mäletada veel aga üle paari- kolme päeva on üllatus ehk jälle garanteeeritud? Üks päev lõunaks kapsas, teine kartul, siis pruun riis, tatar, täisterapasta…Sama õhtusöögiga, juba koos 10 rooga, paar hommikupudruvarianti ja õhtuse kama varianti… Enne me sellist menüüd ei söönud, selge see! Kiitus siinkohal retseptikoostajatele, seletused on täeisti arusaadavad, tõsi, kui ise mõni eriti lennukas asendus teha siis peab endal oidu olema see ka söödavaks vormistada. 

Kokkuvõttes on Fitlap tore, pere aina ootab uut täisväärtuslikku toidukorda samal ajal on tervisliku toitumise rohke teooria jõudnud praktikasse.

Ainuke asi… enamus aju-ja ajaressursist on olnud hõivatud toiduteemaga. Praegu, puhkuse ajal see OK, aga edasi? Igal juhul, siiani, need kolm nädalat kulinaarset põnevust  pluss kaotatud isiklikud kilod on olnud iga päeva väärt!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse