137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liitusin Fitlapiga ja halb uudis: nii tark kui ma pole, 😉 aga oma pere olen hoidnud küll permanentselt näljas!


Plaan oli vaadata ãra need kolm tasuta päeva ja asi ants. Siis sai liitutud üheks kuuks ja nüüd ma siin  siis blogin, kuna muljetamise eest lubatakse ju aega juurde!  😊

Aga jah, kõik suuremad potid-pannid on nüüd kasutusel, kohupiima läheb kilodega ja ühe kanahakkliha asemel  läheb korraga käiku kolm pakki. Mida mu vaene pere siis enne sõi? Valus, aga tõsi: söögitegemine oli nii kuis juhtus, igaüks vaatas ise, kuidas ja mida sai, külmkapi uks käis pidevalt kinni-lahti, näksime oli pigem standard. Ja need pidevad magusaotsingud, "emps, kas sul kommi… midagi magusat on?" Ehk siis, oma koduse hõreda cateringiga ajas pereema ise oma pere kiirete lahenduste (loe: suhkru) otsingutele?

Nüüd on kõik teisiti! Külmkapp on meil  täis mitme päeva menüüks varutud PÄRIS toiduaineid, mitte pooltooteid, poistel on tegu portsude ära lahendamisega, nii rammusat grillihooaega pole meil olnudki (kui liha on palju ja salat on juures nii hea, pole ka kartuli puudumisest ka lugu), kommi… pole küsitud mitu aega!

Ja kogu selle toreda söömise juures avastas mees, et üks tema paljudest on äkki kadunud! Kilo muidugi, jah. 😂 No kas pole tore!

Pikenenud on ka menüü, kui enne mahtus perenaise fantaasia ühele lehele, siis nüüd on täiesti uusi toite topelt nii palju! Kahel päeval ju seda suurepärast värskekapsahautist ei tee, võivad hakata mõned kulmu kergitama, üle päeva tehes võib ka mõni mäletada veel aga üle paari- kolme päeva on üllatus ehk jälle garanteeeritud? Üks päev lõunaks kapsas, teine kartul, siis pruun riis, tatar, täisterapasta…Sama õhtusöögiga, juba koos 10 rooga, paar hommikupudruvarianti ja õhtuse kama varianti… Enne me sellist menüüd ei söönud, selge see! Kiitus siinkohal retseptikoostajatele, seletused on täeisti arusaadavad, tõsi, kui ise mõni eriti lennukas asendus teha siis peab endal oidu olema see ka söödavaks vormistada. 

Kokkuvõttes on Fitlap tore, pere aina ootab uut täisväärtuslikku toidukorda samal ajal on tervisliku toitumise rohke teooria jõudnud praktikasse.

Ainuke asi… enamus aju-ja ajaressursist on olnud hõivatud toiduteemaga. Praegu, puhkuse ajal see OK, aga edasi? Igal juhul, siiani, need kolm nädalat kulinaarset põnevust  pluss kaotatud isiklikud kilod on olnud iga päeva väärt!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!SõstraMari
1158 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen üks keskmiselt noor (just, keskealine!), keskmiselt rõõmus ja roosa, aga ka keskmiselt pirtsakas mari. Pontsakas ma veel ei ole aga taljet küll ei leia enam hästi üles

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib see tunne ja kogemus, et kui vaja ja tahan, saan kilosid enda küljest ära! Konkreetselt, noh. :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom