Teisipäev – ja juba läkski käest

Õnneks pole mul sel nädalal rohkem pidustusi ette nähtud ja loen tänase lõuna lihtsalt patutoidukorraks. Hommikul olin korralik, tegin oma pooleteisetunnise kardio ära, aga tööd oli palju ja juba tund enne näpistas hirmus nälg. Kui tavapärasest tunnikese hiljem sööma pääsesin (läätsehautis oli mul kaasas), siis selgus, et kolleegil on sünnipäev. Võtsin oma tahtenatukese kokku ja loobusin šampusest, närisin (õnneks laual olnud) vabavarajuurvilju  ja lubasin endale imepisikese juurviljaprikuka tüki. Kommi ka ei võtnud, aga väikse torditüki ikka sõin (mõtlesin, et jätan lihtsalt hilise õhtusöögi söömata pärast) Siis rabasin jälle tööd teha, aga kolleegid käisid kõik köögi vahet. Ja mingil hetkel, kui läksin kööki kohvi võtma, ei saanud arugi, kui juba oli veel üks torditükike söödud. Ja kohe veel kaks kommi ka otsa! Hoidsin teise käega oma kätt kinni, mis tahtis veel kolmandagi järele krahmata. Hea, et pidama sain vähemalt! Teen äkki täna õhtul veel ühe trenni, siis on need kalorid kulutatud.

Lisaks õnnestus mul muidugi jääda rattaga selle kõige hullema lumetuisu ja tormi (õigemini lörtsmöllu) alla. Vaesed valged tennised laugh Nagu kollleeg ütles, siis ta ei näinud isegi jala kõndides mitte midagi, hea, et ellu jäin! Tundub, et ratas läheb keldrisse paremaid aegu ootama. Millest on nii kahju…hästi mõnusalt värskendav ja ergutav on läbi  hommikuhämaruse rattaga tööle vurada, läbi pargi. Peaaegu nagu hommikujooks. 

Sain ka pildid enda modellidebüüdist, hahaha. Mis seal salata, ma ei näe sugugi nii halb välja. Pikkuse üks suur eelis on tõesti see, et sihvakus aitab kõike muud varjata.

Täna läheb mul ka töö natuke kauem, aga ma kavatsen tubli olla ja süüa mõistliku õhtusöögi, natuke liigutada. Kui trenni ei jõua, teen pika jalutuskäigu nagu eile. Ootan juba talve, et saaks taas mäele minna. Eelmisel aastal sai minust suur lumelauahull, ja tahaks jälle. Sport mitte kalorite kulu, vaid endorfiinide pärast – see on siiski maailma parim! Tänane tantsutund andis ka nii palju energiat kogu päevaks. Ma ei anna alla. Kõik pole veel siiski kadunud!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod