Esmaspäev – kavas!

Mis siin siis ikka hõisata, aga tundub, et kaks päeva on õnnestunud kavas püsida. Kuigi, tõttöelda haarasin täna ühe üleliigse porgandi, aga seda ma küll teab mis patuks ei loe. Nagu ka seda, et lihatükk oli lõunasöögil ehk ca 10 grammi suurem. Peaasi on vältida õhtust magusasöömist. Täna küll tekkis juba ohtlik olukord – mul oli vaja poodides käia ja šopata ja seega õhtusöök hilines, aga siis ma sõin lihtsalt koos hilise õhtusöögiga. Seda enam, et õhtusöögiks oli galett avokaado ja tuunikalaga, viimast sai ka kriips enam kui retseptis, aga ikka kuidagi hästi väike tundus see kogus, sõin veel tomateid ja rediseid juurde, et oleks ikka tunne, et midagi kõhtu ka sain. Nüüd on kõht täis, aga ahjus ähvardavad mind õunamuffinidlaugh Ma pole üliammu küpsetanud ja laps nii palus. Tal endal kaovad püksid jalast, nii et pole põhjust keelata. Üldiselt ta süsivesikuid ei armasta – tänaõhtuse kookoskoorega lihapasta seest nokkis ainult lihatükke näiteks. Ja tegin siis pooliku koguse, aga ma ei tea, kas suudan ise vastu panna…Siin Mari kirjutas, kuidas tema poeg kõiki toite sööb. MInu vanem, 14a poeg katsetab minuga koos kõiki hommikusööke, nt täna tegin õunte ja kaneeliga putru – väga hea oli! Ainult kohupiima jättis järele. Noorem poiss armastab ka brokolipalle, ta nimetab neid kapsaküpsisteks laugh Kanapasta on meil üldine lemmik. Samuti avastasin just rõõmsasti, et värskekapsa-hakklihahautis on ka siin retseptides olemas, see meie pere suur lemmik, armastasin seda teha juba enne laste sündi.

Ise sõin eile hiliseks õhtusöögiks avokaado-šokolaadikreemi kohupiimaga, apppiii kui hea! Täna tegin kirssidega kohupiima-jogurtimagustoidu. On ikka maitsvaid asju siin retseptides, kuidagi raske on uskuda, et nii häid asju süües kaal peaks langema.

Mõtlesin ka, et kuna eelmisel nädalal kolme trenniga kaal langes, siis ei hakka ka seekord rohkem punnitama. Ongi kergem mõistlikult süüa ja viimati andsid põlved jõutrennis tunda, olen raskusi ikka mõnuga juurde ladunud ja seda ka vaja pole, et liiga teen  endale. Püüan end ka tagasi hoida, et mitte iga hetk kaalule hüpata – mõistlik tundub kaaluda end reedehommikuti, sest minu eluviise arvestades olen siis kõige kergem.

Heihopsti, jätkuvat motti teile!

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod