136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Oma viga!


Eilne postitus toidupiltide teemal, pani ka mind lõpuks jälle blogima.

Oojaa, ma ei saa nüüd väita, et postitajal päris õigus ei olnud. Kindlasti mingil määral oli. Eks me oleme tulnud kokku ju siia kokku, igast maailma otsast.  Austraaliast, Soomest, Eestist, Rootsist……ja veel paljudest kohtadest.

Minu ema õpetas mind lugu pidama ja austama neid, kes meid aitavad. Kindlasti tahab nii mõnigi nüüd öelda, et me ju maksame selle eest. Muidugi maksame, aga see raha on kui liivatera terves kõrbes. See on nii väike summa selle kõige eest, mida me siin vastu saame. 

Ma poleks elu sees uskunud, et ma võin  viie kuuga eneselt maha raputada 10 kg. Ma poleks uskunud ka seda, et ma võin seejuures nii hästi süüa ja kaal langeb ikka. 

Need inimesed siin on saanud valmis uskumatu projektiga. Nad aitavad inimestel täita nende unistused. Meist paljudest saavad uued inimesed, tänu Fitlapile! 

Ja nüüd tagasi selle juurde, mis mind ajendas kõike seda siia kirja panema. Ma saan aru, et kõik ettepanekud on teretulnud. Ometi oli mul väga valus ja ütleks, et isegi häbi, lugeda nii mõnegi inimese postitusi fitlapi grupiteemas.

Ma ei ole ehk nii kõrgelt haritud. Mul puudub võibolla ka ilumeel, mida paljud ehk soovivad siin näha. Näha ilusaid pilte toitudest. Aga me näemegi  siin ju kenasti serveeritud toitusid retseptide juures. Ei, ma ei ole rumal ja ma saan suurepäraselt aru, mida postitaja  öelda tahtis. Ometi oleksin mina ehk käitunud teisiti ja arutanud  tiimi liikmetega seda teemat esmalt omavahel, mitte aga postitanud seda avalikuks aruteluks.Ja kui ka siis poleks kokkuleppele jõutud, vot siis ehk postitanud selle teema ka gruppi üles.

Jälle kuulen ma vastuväiteid. Muidugi, kõik peavad saama oma sõna sekka öelda ja oma arvamuse sõnastada.

Võib-olla. Aga võib-olla ka mitte! Ma ei tea seda. Mina kirjutan vaid sellest, mis mõtteid ja tundeid äratas minus, see eilne teema ja postitus.

Tegelikult on mul väga kahju, et seal üldse sõna võtsin. Aga eks hobune ka komistab neljal jalal, ammuks siis inimene. Aga peale selles teemas osalemist luban endale , et mitte üks postitus enam gruppi. 

Kas ma olen solvunud? Ehk veidike küll. Vähe, et eilne õhtu sai rikutud, tuli see kaasa ka täna algavasse päeva minuga.

Oma viga, et nii hellakene oled! Küllap nii ütleksid paljud ja neil on kindlasti õigus!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sirts Sirr
25987 lugemist / 11 fänni
Minust

Olen kodune pensionär. Vabal ajal tegelen kirjutamise ja aiandusega. Kuna vanemal inimesel kipub ikka , kogunema seda mitte vajalikku ja ülearust, siis olen otsustanud ära proovida Fitlap.ee võluvõimed. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

No miks ei peaks meeldima, kui tänu fitlapile olen saanud enese pealt maha juba 10 kg raskust.!Ma söön ainult tervislikke toitusid!Mu enesetunne on alati hea!Fitlap annab meile tiivadmis reipalt edasi viivadmuutuste tuultes ujudfitlap alati tõstab tuju! Tule sina samuti meiega ja sa ei kahetse!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva