Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Oma viga!

Eilne postitus toidupiltide teemal, pani ka mind lõpuks jälle blogima.

Oojaa, ma ei saa nüüd väita, et postitajal päris õigus ei olnud. Kindlasti mingil määral oli. Eks me oleme tulnud kokku ju siia kokku, igast maailma otsast.  Austraaliast, Soomest, Eestist, Rootsist……ja veel paljudest kohtadest.

Minu ema õpetas mind lugu pidama ja austama neid, kes meid aitavad. Kindlasti tahab nii mõnigi nüüd öelda, et me ju maksame selle eest. Muidugi maksame, aga see raha on kui liivatera terves kõrbes. See on nii väike summa selle kõige eest, mida me siin vastu saame. 

Ma poleks elu sees uskunud, et ma võin  viie kuuga eneselt maha raputada 10 kg. Ma poleks uskunud ka seda, et ma võin seejuures nii hästi süüa ja kaal langeb ikka. 

Need inimesed siin on saanud valmis uskumatu projektiga. Nad aitavad inimestel täita nende unistused. Meist paljudest saavad uued inimesed, tänu Fitlapile! 

Ja nüüd tagasi selle juurde, mis mind ajendas kõike seda siia kirja panema. Ma saan aru, et kõik ettepanekud on teretulnud. Ometi oli mul väga valus ja ütleks, et isegi häbi, lugeda nii mõnegi inimese postitusi fitlapi grupiteemas.

Ma ei ole ehk nii kõrgelt haritud. Mul puudub võibolla ka ilumeel, mida paljud ehk soovivad siin näha. Näha ilusaid pilte toitudest. Aga me näemegi  siin ju kenasti serveeritud toitusid retseptide juures. Ei, ma ei ole rumal ja ma saan suurepäraselt aru, mida postitaja  öelda tahtis. Ometi oleksin mina ehk käitunud teisiti ja arutanud  tiimi liikmetega seda teemat esmalt omavahel, mitte aga postitanud seda avalikuks aruteluks.Ja kui ka siis poleks kokkuleppele jõutud, vot siis ehk postitanud selle teema ka gruppi üles.

Jälle kuulen ma vastuväiteid. Muidugi, kõik peavad saama oma sõna sekka öelda ja oma arvamuse sõnastada.

Võib-olla. Aga võib-olla ka mitte! Ma ei tea seda. Mina kirjutan vaid sellest, mis mõtteid ja tundeid äratas minus, see eilne teema ja postitus.

Tegelikult on mul väga kahju, et seal üldse sõna võtsin. Aga eks hobune ka komistab neljal jalal, ammuks siis inimene. Aga peale selles teemas osalemist luban endale , et mitte üks postitus enam gruppi. 

Kas ma olen solvunud? Ehk veidike küll. Vähe, et eilne õhtu sai rikutud, tuli see kaasa ka täna algavasse päeva minuga.

Oma viga, et nii hellakene oled! Küllap nii ütleksid paljud ja neil on kindlasti õigus!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse