Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nälg võtab silmanägemise ja teised lood!

No ma ei tea, mis päev see täna küll on. Igatahes minul võtab nälg varsti silmanägemise ära. Eks ma ise olen süüdi. Ise valisin sellise retsepti, mis korraks vaid kõhtu täidab ja ülejäänud kolm tundi ime või näppu. Veejoomisega on ka nii, et varsti on tunne, et istun kaevu ääres ja kallan aina endale vett sisse. 😀

Lõunasöögiks oli veiseburger. Õhtusöögiks samuti. Pool tundi tagasi sõin ja juba ma olen näljane. Ei see ei lähe, kohe mitte kuidagi ei lähe….Õnneks on täna võimalus teha patutoidukord. Saab siis korraks sellest näljatundest lahti.

Mõni päev kohe on selline. Pole midagi parata.

Veel pajatan oma hommikusest voodi üles tegemisest. Kavatsesin ka pesu masinasse panna, aga minu neljajalgne karvakera otsustas, et temal on mõnus just äravõetud tekikoti sisse ennast magama keerata 🙂

Küll moosisin ma teist heaga, aga tulemust ei kuskil. 🙂

Lõpuks pidin kiska sülle rabama ja teise tuppa ära viima, et saaksin edasi toimetada.  tema aga arvas teisiti. Vaevu sain voodi tegemisega lõpule, kui ta ennast uuesti sisse seadis! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse