137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Unimüts


Heh, täna hommikul magasin korralikult sisse. Minu päev algab tavaliselt telefoni äratusega kell 5:30, aga täna…hoopis mehe telefon äratas mind kell 6:00. Ma olin oma telefoni niimoodi kinni pannud, et ise ei mäletagi. No mis seal siis ikka, kähku üles, hambaid pesema ja riidesse. mees ütles, et mine autoga, aga vot kangekaelsus on nii suur, et isutusin ikkagi ratta selga ja kell 6:15 hakkasin juba töö juurde väntama laugh Tean ju täpselt kaua ma sôidan. 27-29 minutit, oleneb hommikust ja jaksamisest. Ja töö algab ju alles kell 7:00. Jöudsin ilusti dushialt läbi käia ja tööriided selga panna ja kui tööaeg käes, istusin juba oma laua taga wink Minu arust on nii, et kui olen varem sisse maganud ja autoga tööle kiirustanud, on mul kogupäeva selline tunne, et ma olen igale poole hiljaks jäämas, täna, aga on kôik nii, nagu oleks ma täiesti normaalsel ajal ärganud ja normaalsel ajal tööle jôudnud. Aga miks ma sisse magasin? Pole seda juba väga ammu juhtunud. Viimasel ajal olen nii energiat täis. Ainuke aeg kui päeva jooksul korraks natuke väsimus tuleb, on kella kuue ajal ôhtul, kui peaks just jôusaali minema hakkama. Siis, aga pakin asjad ja lähen ja väsimus on jälle nagu käega pühitud. Saalis on alati jälle nii palju energiat, et tahaks kohe kôike teha ja hästi palju, aga pean ennast veidike tagasi hoidma, et varsti töesti poleks sellist olukorda, kus ma enam sealt sohvalt kell 18 üles ei saa ja saali minna ei taha. Nii mônigi töökaaslane on ôelnud, et näen nii energiline ja värske välja, et kust kohast ma selle jôu vôtan, et mismoodi ma jaksan. Aga see on nii lihtne, kui juba korra selles oravarattas sees oled, siis on sellest nii raske välja tulla.

Nüüd vist peaks vahepeal tööle ka hakkama angel

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21307 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom