137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Trennivaba päev ja imeline porgandikook!!


Eile oli esimene kord kus ma tôesti tundsin, et ma olen trennivaba päeva ära teeninud. Käed on siiani natuke valusad teisipäevasest Bootcamp trennist. Ei saa ju olla tunnis ja jättä kätekôverdused tegemata. Kôrval tädi teeb tavalisi kätekôverdusi nagu noor mees ja kuidas mina siis ei jaksa pôlved maas minut aega mingeid kätekaid teha. No halloo…jaksa jaksa, kisendasin ma endale môttes laugh Sama kükkide ja hüpetega. Tuleb ikka anda endast kôik, et ei jääks muljet, et ma mingi "pussy" olen devil Mulle hirmsasti on hakanud just see Bootcampi tund meeldima, sest seal paned ennast ikka korralikult proovile. Minut ühte harjutust, minut teist ja minut kolmandat ja siis taas otsast pihta ja nii kolm korda järjest, siis väike paus ja veega kosutamine, ning tulevad kolm uut harjutust, samamoodi, minut ühte, teist ja kolmandat ja niimoodi 3 korda järjest ja siis veel kolmas sessioon järgi ja seejärel venitused. Pealse seda trenni olen ma alati kui tühjaks pigistatud sidrun, aga see tunne on lihtsalt super ja ma naudin seda täiega.

Minu trennivabad päevad tegelikkuses ju siiski ei tähenda, et need päris vabad oleks. jalgrattaga tööl käin ju ikka edasi. Kuigi see jalgrattaga sôitmine nii väga enam trennina ei tundugi. Hommikuti on küll väheke selline tunne, et jalad on veits makaronid ja ei taha sôna kuulata. Mägedest üles minekud on sellised vaevalised. Ôhtul koju söitmine läheb kuidagi sujuvamalt. Mäkketôusud ei tundu üldsegi nii rasked kui hommikul. Vôibolla see tuleb ka sellest, et tööle minek ei ole üldse nii meeldiv tegevus kui koju minek laugh Trennivaba tähendab siis minu jaoks pôhimôtteliselt vaid seda, et ma jôusaali ei lähe.

Otsustasin, et ma ei tee MITTE MIDAGI ja lebotan sohval niisama, aga kuna päeval ôde kirjutas, et teeb Fitlapi porgandikooki. No mis seal siis ikka, ei saa ju passima jääda ja tal seda kooki üksinda süüa laugh Ta oli teinud koogi enda, minu ja ema kahekordse koguse, nii, et minule oli môeldud tervelt 300g kooki üheks portsuks, om nom. Siis tuli välja, et tema peres mitte kellelegi see kook ei maitsenud, mina aga mutsisn oma osa ilusti endale sisse ilma mugisemata, sest see oli lihtsalt nii hea. Ôde pakkis mulle siis mu teisegi koguse veel kaasa ja sain selle osa süüa täna hommikul. Ma polnud seda kooki veel ise teha proovinudki, aga nüüd tean, et tasub teha millalgi kindlasti.cheeky

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21268 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva