136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuriloom!!!! Kes mu riided välja venitas???


Seda ma olen juba ammu tähele pannud, et mu rinnahoidjad on hakanud suureks jääma. Pôhimôtteliselt vôiks kummassegi paari sokke veel sisse toppida, et korralikult täidetud saaks. No eile oligi siis plaan shoppama minna, uusi rinnakaid ostma ja kuna lapsel algab kool homme, niisiis tal ka uusi riideid vaja. Môldud- tehtud. Hakkan mina seiis endale riideid selga otsima, môtlesin, et panen seekord seeliku, 2 seelikut mida proovisin käivad seljas ringi. Kolmas mida ma siiani pole veel kunagi kasutanud…jeee paras. No vaja sobiv pluus ka juurde ju. Vôtan kapist oma lemmik valge pluusi, panen selga ja…see on nagu telk. Ma omaarust alles kasutasin seda môned kuud tagasi ja nüüd see on täiesti kandmiskôlbmatu 🙁 No tuusteldasin siis teises kapis kuhu olin pannud kunagi sellised riided, et "äkki ma kunagi saan veel kôhnaks" No sealt siis leidus ônneks paar pluusi mis näevad täitsa kobedad välja. Selline tunne oli eile oma riidekappi vaadates, et keegi on käinud ja mu riided suuremaks ômblend. Osa sellistest riietest mida veel paar aastat tagasi, (enne kui juurde vôtma hakkasin) uhkusega kandsin, vôin nüüd pôhimôtteliselt minema visasta, sest nad näevad mu seljas välja kui kartulikotid. Ei tahaks teha endale sellist kappi: "kui ma äkki uuesti paksuks lähen". Mul ei ole plaanis enam niimoodi juurde vôtta, vaid püsida siin kus ma olen. Rahakotile see kaalust alla vôtmine on korralik terror, sest paljud riided tuleb uued osta.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21177 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva