136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ebanormaalne??


Kas see on normaalne, ärgata laupäeva hommikul kell 6? Kuna mul mees käib laupäeviti tööl ja läheb kella seitsmeks tööle, siis isegi kui ma ei taha, ärkan ma tema liikumise peale ülesse. Kui ta kell 6:30 uksest välja astus, ma ausalt proovisin uuesti magama jääda, aga juba viie minutiga sain ma aru, et see ei õnnestu. Ajasin ennast püsti, panin kohvivee keema, võtsin pesukorvi, läksin pesutuppa ja viisin esimese täie pesu pesema. Kohutav kui palju tuleb kahelt inimeselt juba nädalas trenniriideid ja lisaks ju veel kõik muud riided. Trenniriideid pesen nädala sees ka korra, enamasti mingil trennivabal päeval. Kuigi pesukorv ajas üle, avastasin, et mu 15 aastane ei ole ühtegi oma hilpu sinna pannud, arrgghh, millal ükskord nad hakkavad tegema nii nagu Sa neile ütled. Eile rääkisin, et täna plaanin pesu pesta ja, et pangu oma riided sinna, aga EI. Kui tema toast siis neid otsima läksin, sain teada, et ma pole normaalne, sest laupäeva hommikul kell 7 polevat normaalne juba ärkvel olla ja veel ebanormaalsem on sel kellaajal pesu pesta. Tema jaoks on normaalne ärgata kõige paremal juhul kell 11, no see on tõesti sel juhul mingi ime. Kõige normaalsem aeg on tõusta ikka kella 12 järgi. No ma pole väga sundinud ka, sest teisipäevast algab kool ja siis peab nagunii oma rütmi muutma hakkama. Saab näha kui lihtsalt ja valutult see läheb 😀 

Nüüd pean võtma jälle retseptid lahti ja panema järgmise nädala plaani paika. Arvestama kogused, tegma poe nimekirja poes käima ja … vaatan kas viitsin täna kokata või jääb see homsesse. Koristama ju peaks ka majapidamist vahepeal. Tegelikult koristada mulle väga meeldib, eriti siis kui mitte kedagi mul jalus tõllerdamas pole. Mees on tööl, "laps" magab, see on "minu aeg" vetsupottide, saunalava ja köögikappidega 😀 Kuigi meie elamine on alati korras, on siiski suuema koristamise järel kodus hoopis teine tunne. Nüüd kui oli koolivaheaeg sain õnneks vahel abi ka lapselt. Kui talle öelda, et ta vetsud ära koristaks, siis ta ka seda teeb. Ise ta veel selle peale ei tule, kõike peab ütlema. Nõud nõudepesumasinast vahel lähevad täitsa ise kappi, ilma ütlemata, kas see on juba mingi edu märk? 😛

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21175 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva