136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Alati ei ole kerge.


Esmaspäeva hommikul pidin tulema varem tööle, kella kuueks siis. Ja kuna mul peale tööd oli kohe PT trenn, siis otsustasin, et tulen autoga, kuna kahe kotiga on natuke ebamugav ehk rattaga sôita. ûhes siis riided millega tööl olen pluss toit ja teises trenni riided ja jalanôud. See päev oli mul töö juures terve päev tunne, et ma kônnin unes. Pole kuidagi nagu saanud ennast erguks ja ärkvele. Eile ja täna tulin taas rattaga ja energiat on nii palju, et vôin teistelegi jagada. Aga täna hommikul ma tundsin, et oli raske. Nii raske oli vändata. Mul on jôudu ja tahet, aga reied ei jaksa. Ma olen vähendanud jalgade koormust saalis ja proovinud jalgu säästa, aga täna hommikul oli mul vahepeal selline tunne, et viskan selle ratta vôssa ja jätkan oma teekonda jalgsi. Nôme on see, et meil on hetkel igalpool teetööd. Ma ei saa minna oma tavapärast ja lihtsat teed, vaid pean minema natuke ringi, teist teedpidi kus on hullemad mäkketôusud, need vôtavad nii läbi. Kuigi mul on hea ratas ja vahetan käike jne, aga siiski, reied lööks kui tuld välja. Ja ma ei taha veel autoga tööl käima hakata, liiga vara. Kui külmaks läheb, pean nagunii ratta keldrisse ära panema ja ta sinna terveks talveks jätma uut kevadet ootama. Hetkel ei tunne ma jalgades mingit väsimust ja energiat on ülearugi. Ehk homme on jälle natuke lihtsam, päevad pole ju kôik ühesugused. Täna ei jaksa, homme jaksan, laupäev-pühapäev ei ole vaja üldse jaksata 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Siret37
21176 lugemist / 9 fänni
Minust

Ilus, Tark ja Osav :D Istuva tööga on mulle kenasti siin pooleteise aastaga see 10kg kuskilt ligi ujunud ja nyyd oleks aeg see endalt tasapisi maha raputada :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on lihtsalt super, sest see on nii lihtne. Kôik on minu eest ära arvestatud ja välja môeldud. Mul tuleb vaid endale sobivad retseptid valida ja kokata, nii lihtne see ongi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva