129527 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Jälle alguses- kümnes päev


Eelmise hooga jälgisin Fitläp'i kavasid 12 nädalat. Selle hetkega kaotasin ligi 7 kilo ja oli vaid paari kilo kaugusel normaalkaalust. Siis saabus aga reis ja suvi ja kõik jäi sinnapaika ja kosusin need kilod ajapikku peaaegu täiesti tagasi.

Eelmisel esmaspäeval, 14.augustil, võtsime end aga sõbrantsiga kätte, ostsime 15 kuud kasutusõigust ja hakkasime pihta. Täna, 10 päeva hiljem, olen maha raputanud juba 2,5 kilo!!!surprise See on tunduvalt kiiremini, kui graafik ennustab. Augustikuu eesmärgiks võtsingi kaotada 2,7 kilo ning vaid 10 päeva möödudes see käega juba katsutav. Fitläp lubabki, et novembri alguseks, kui on käes vahe-eesmärgi aeg, olen normaalkaalus (soovkaaluni jääb siis ikka veel 7 kilo).

Mida teen siis seekord teisiti? Seekord proovin uusi retsepte, mida eelmisel korral ei proovinud. Esimeseks selliseks katsetuseks olid kikerherned munaga. Põhimõtteliselt kikerherne omlett laugh. Võib öelda, et ei kuulunud minu lemmikute hulka… wink.

Endiselt kannan käe ümber Fitbit'i aktiivsusmonitori. Võrreldes kevadega on minu aktiivsus langenud pea poole võrra (varasema ca 22000 sammu asemel päevas vaid 11 000 sammu päevas). Endiselt on eesmärk 10 000 sammu päevas täis saada ja keskelt läbi saangi. Vahel 9tuhat, vahel 11 ja rohkemgi. 

Retseptid, mida palju kasutan- omlett singi ja tomatiga, puuviljad kohupiimaga ning smuutid. Smuutisid (kas mustikakama või õuna-banaani sheik vmt) joon just hiliseks õhtusöögiks. Nii tundub, et saab keresse kõige rohkem ja samas ei jää rasket tunnet. Hommikuks teen ka vahel putru aga no ei ole üldse minu teema. Lisaks eelmisest korrast meeldivana meelde jäänud kohvismuuti seekord lemmikuks ei pääsenud. Samas hommikul, kui on kiire, on see hea alternatiiv ruttu midagi kerre saada 🙂 

Marjade varu (panime sügavasse ligi 200 liitrit marju) kahaneb korralikult. Marju armastame kõik, eriti lapsed. Ja no minu smuutidesse läheb neid ka. Ei teagi, kas peame kevadeni vastu 🙂 

Igal juhul hoog on sees ja kaalunumbri õiges suunas liikumine annab sellele vaid hoogu juurde! Nüüd vaid edasi!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!SireliSoeng
8416 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib, et saan ise oma päevamenüü kokku panna, kui Fitlap'i soovitatud mulle kõige meelepärasem ei tundu ning ka puuduolevad/ mitte kõige rohkem maitsevad toiduained saab ka asendada!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva