Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

'Elu kolme lapsega' pajatused ja kevadine hullumaja

Et kuhu see suvi nüüd sai siis? Eile pidi tuul mind hoolimata mu mu 16,1 ülekilost minema lennutama. Ja erinevalt Lõuna-Eestist, oli siin põhjas ikka väga jahe. 12-15 kraadi. Õhtul läksin ringile isegi talvejopes.

Päev 25. Läinud 3,9 kilo, minna veel 16, 1 kilo. Visuaalselt pole midagi muutunud. Küll aga on see sama talvejope, mis eile seljas käis, paar grammi mõnusamalt seljas. Isegi õhk saab veits läbi käia =) Lisaks tunnen, et kõht pole pidevalt punnis. Ei ole kõrvetusi kurgus (mida liigsöömise korral ikka aegajalt kogema pidin). Ja juba need kaks asja näitavad et teen Fitlapiga õiget asja.

Täna tuli hull mõte teha pannakaid. Tean ju varasemast juba küll, et need pannakad pole mulle harjumuspärase maitsega aga sellest hoolimata proovisin. Kodujuustu pannakad õunaga.

Tegin mõned asendused (nt õuna asemel vaarika). Mikserdasin kõik kenasti kokku ja õite paks möks tuli. Õnnistasin uue panni ka sisse ja esimese portsuga sain kohe aru, et olen teinud vea. Esiteks oleks pidanud taigna vedelamaks tegema ja teiseks 2x vähem korraga küpsema panema. Esimesed küpsesidki väga kaua ja ei saanudki valmis.

Igatahes lõpuks sain väga õhukesi pannkooke küpsetades kõik valmis. Sõin nad ruttu ära ka ja sain kiirelt aru, et pole ikka üldse minu teetassike (see teraline konsistents) ja hoian neist mõnda aega nüüd eemale. Kõht jäi muidugi ka tühjaks ja nüüd krõbistan hoopis kurki ja paprikat. Loomulikult võtaks veel mõned õunad aga no siis olen õhtuks juba nii lõhki omadega. Tean, et täna ringile ka ei saa… 

Preili alla-aastane tegi ka juba luugid lahti ning korstnasse lendaski minu puhkepaus laste une ajal. Mõlemad pisikesed on endiselt tõbised aga õnneks tervenemine juba paistab. Lisaks teismelise asjatoimetused koolis ja huviringides ja erinevad erakorralised ettevõtmised, siis kohati tundub, et ma olen üks suur kalender ja logistik sellele perele. Ise saan puhata ja jalutada vaid une arvelt (eriti kui keskmine lasteaiast kodus on) ning ootan pikisilmi juba et kogu see kevadine hullumaja mööda saaks. Muidugi see asendub kiiresti kohe sünnipäevade ja suviste reiside korraldamistega nii et eks see ring ei lõpe kunagi.

Kogu selle hullumaja juures püüan jätkuvalt tubli olla aga isutamisi on ikka palju. Ausalt? Õhtuti söön jäätist… Küll mitte palju, kas ühe Smuutikese (kusjuures, see apelsini-porgandi oma on imehea, ca 65 kcal) või veits Regatti….no nii isu on… Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod