Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tähelepanu, valmis olla, start …

Kaduneljapäeva hommik on Siili jaoks väga töiselt alanud. Siil on oma suurele roosale kvartsile vaba päeva andnud, larimarid taskusse pistnud ning broneerinud õhtuks aja, et Universumi tegelastega rääkida. 

Tänasel hommikul ärkasSiil väga varakult, õigemini juba poole öö ajal ja enam magama ei jäänudki. 
Öistel ärkamistel võib olla mitmeid põhjusi, kuid üks neist on see, et Universumi tegelastel on vaja infot edastada ja seda on kõige parem ju öösiti teha, sest siis on vaikne ja rahulik ning Sinu tajud on rohkemale avatud.
Peale mõnetunnist voodis vedelemist tuli Siil üles ja valmistas oma tavapärase hommikusöögi ja lõunasöögi kontorisse kaasa võtmiseks. Täna siis tükk sea välisfileed seentega ja aurutas kõrvale korraliku koguse porgandit. Kusjuures ühe päevaga kaotas Siil oma kaalust umbes pool kilo.
Tänane päevakaart andis Siilile suuna endasse vaadata ja mõtteid korrastada – igati sobilik päev, et Universumi tegelastega veidi juttu ajada, seda enam et viimased juba öösel kontakti saada proovisid.
Kas Sina oled oma inglitega suhelnud ja kuidas see on õnnestunud?
Siilile Universumi tegelased meeldivad ja vahel võtab Siil nendega ette pikki vestlusi – Siili jaoks on see samasugune vestlus nagu räägiksid sõbraga kohvikus või lihtsalt telefonis ja see on nii lahe.
Vahel on inglitel vajadus ennast Sulle märgatavaks muuta ilma, et Sa seda teadlikult soovinud oleksid. Sellisel juhul nad kehastuvad ja tulevad Sulle appi võttes näiteks inimesele omase füüsilise vormi ning see on täiesti erakordne ja võrratu kogemus. 
Tahaksid osata oma inglitega suhelda ja pääseda ligi Sind huvitavale infole?
Siil soovib tasapisi hakata jagama Sinuga juhiseid, kuidas Universumi tegelastega ühendust saada. Kui Sul on aga kiire, siis võta julgesti Siiliga ühendust ja leiame aja, et Sind kiiremini "töökorda" saada.
Aga nüüd siis vaikselt ja algusest …
Sinu Universumi tegelased on pidevalt vaikselt Sinu kõrval ja jälgivad Sinu tegemisi – isegi siis kui teed midagi valesti või saaks midagi teha kergemini ja kiiremini, kuid nad ei sekku – lihtsalt on ja jälgivad.
Selleks, et nad Sind aitama hakkaks tuleb neid lihtsalt paluda. Küsi ja Sulle antakse. 
Universumi tegelastega vestlemiseks ja Sind huvitava info saamiseks on aga pisut rohkem ettevalmistust vaja.
Mis on see, mida Sa vajad, et alustada:

  • ruumi, kus on rahulik ja vaikne ning meeleolu (lülita välja oma nutiseadmed ja muud segajad); 
  • umbes 10 – 15 minutit aega;
  • pastakat ja märkmikku;
  • usku, et Sa saad hakkama

Pea meele, et üldisel juhul juhid Sina ise seda kontakti, aga siit edasi juba mõnel järgmisel korral.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse