Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Inglid, maasikad ja nõiad …

Laupäevase hommiku puhul ärkas Siil korra väga varajasel hommikutunnil, nühkis oma uneseguseid silmi ja otsustas seejärel teise külje keerata ning oma nädala puudujääke tagasi magada laugh – see õnnestus kohe pikalt, pikalt. Polekski vist teki alt välja tulnud, kui nälg poleks piinama hakanud. Igatähes oli päike juba suures kõrges ja säras hoolega.
Siil ringutas ja tatsas köögi suunas ning valmistas seal oma armsaks saanud hommikusöögi, mis koosnes nagu tavaks saanud suurest kruusitäiest piimaga kohvist ja kausikesest tatrahelbepudrust. Siil armastab pudurst luksusvarianti ja teeb seda piimaga, millest osa läheb kohvi tarbeks cheeky.
Siilile meenus, et oli ju päevaga, mis lõppeb nõidade ööga. Siil arvas, et võiks mõne tiivulise tegelase luua ja nii hakkaski Siil peale hommikusööki usinaks ning valmistas mõned toredad inglid, et inimesi rõõmustada wink. Siil naudib täiega inglite ja krattide loomist devil — päris nõidade loomiseni Siil veel jõudnud ei ole, aga äkki pole vajagi laugh ehk piisab ka sellest, kui Siil vahel ise nõiaks muutub devil
Inglite loomise vahepeale valmistas Siil maasikatest toormoosiga riisipudingu – viimasest on saanud Siili üks lemmikuid.
 Hiline lõunasöök nahka pistetud tegi Siil ingleid edasi ja nautis aknasse paistvat päikest, mis läbi klaasi tuba ja Siili mõnusalt soojendas ning Siili tuju rõõmsaks tegi.
 Peale "pikka" tööpäeva otsustas Siil pisut tube kraamida ja õhtuooteks taas oma lemmikputru keeta. Siilile meeldib väga, et teratooted on tänapäeval ka helvestena saadaval laugh – söögid saavad helvestest oluliselt kiiremini valmis, Vähemasti Siilile tundub, et saavad.
 Kuna ilm tundub läbi klaasi imeliselt võrratu, siis plaanib Siil minna mere äärde jalutama – Siil nimelt armastab mere ääres jalutada, kuidagi mõnus ja kodune cheeky ning äkki kohtab seal täna mõnda nõidagi laugh.
Jalutamise teine põhjus on muidugi see, et Siili vaevavad jätkuvalt kummalise päritoluga nosimishood. 
Õhtusöögiks mõtleb Siil meisterdada mõned kaerajahust pannkoogid ning kaunistada need kohupiima ja maasikatega.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse