Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaks ja pool nädalat

Täna on juba natukene parem päev kui oli siis kui ma siia oma esimesed read maha jätsin. Ma lihtsalt käin nüüd harvem poes ja külje uksest 😉

Heaküll, ei ole asi nii hull. Natuke tegi rõõmsaks ehk see et 2,5 nädalaga on muutunud kaalunumber 3,7kg pisemaks, no mitte just pisikeseks aga veidi vähemaks küll. See pole tõesti ammu selles suunas liikunud, kas seisnud või tõusnud, natuke selline salajane heameel on ikka (jeiiii- mõtlen tasakesi peas).

Ma ei saa öelda et olen 100% kavas olnud, söön küll kava järgi aga enamasti ma lihtsalt ei jaksa niipalju süüa. Enamasti kipub see õhtusöök üldse vahele jääma. 
Nüüd on september käes ja puhkused läbi, läbi hommikune kaua magamine ja ehk see aitab siis rohkem jõuda, kui hommikusöök ikka hommikusse rohkem nihkub siis ilmselt on õhtul ka juba kõht tühjem ja sellele söögikorrale ka suurem vajadus. Kuigi praegune tulemus mulle vägagi juba meeldib (mitte et näha midagi oleks, aga kaalule oli kohe ilusam astuda) siis natuke tekitab hirmu küll et aga kui ma ikka rohkem söön- äkki siis jälle jokk? Siis vaatan neid edulugusid kõiki siin, kõik sõid 4 korda päevas ja palju, ja on hakkama saanud imelise muutumisega. See siis peab ju võimalik olema.

Esimesed päevad oli etteantud kogust raske sisse süüa, kui sain hakkama siis oli lausa paha tunne pärast- ülesöönud tunne, nüüd on sellega kõht vist kuidagi harjunud, ei ole üleõginut tunnet, ei ole energiast puudus, selline hea on olla.Vahel liiga kauaks õhtul teleka ette jään siis nagu tahaks miskit.. ja siis lähen ruttu parem ära magama et see mõte ruttu ruttu üle läheks.

Kava mulle võimatuid muutusi kaasa ei toonud, ei söö asju mida ennem ei söönud, ei pea ostma koju asju mida ennem ei ostnud. Kohvi ma ei joo ja olen alati söögi alla ja peale vett joonud, minu klaas on 0,5l ja söögi kõrvale tarbin ma selle klaasi alati ära, vahel isegi rohkem. Hommikuid alustan ma enne sööki üldse klaasi sooja veega, see nipp aitas mul kõhukinnisusest üle saada, ükski lahtisti mind ei aidanud, aga pool liitrit sooja vett hommikul enne kõike- ja asi toimib. Viimased 2,5 nädalaga on minust üldse sarisi**ur saanud, need toidud on süsteemi ülihästi käima löönud. Aga see selleks 🙂

Ainus paha harjumus oli, on, mul RedBulli joomine (pisike purk päevas ja nii juba üle kahe aasta). Ilmselt on see mul kohvi eest või umbes samasugune vajadus et käima end saada. Proovin nüüd nii öelda maha jätta, olen ostnud selle aja jooksul mõned korrad küll aga siis valinud sugarfree variandi, aga pigem proovin üldse loobuda. Eks ta pole hea ei pekile ega ka üldiselt tervisele. Aga vahe on vahel küll kohe, õhtul tuleb nii vara uni peale ilma ja no ikka tuleb meelde päeval küll, et tahaks. Vahel ma naljatasin et ma tean mis tunne on alkohoolikutel oma sõõm kätte saada, see esimene lonks, sa kohe tunned kuidas see kõrist alla läheb ja kehasse laiali voolab, mul on nii selle energiajoogiga- see on nii hea tunne. 

Peaasi et ma nüüd käega ei löö, nii pikk tee on veel ees ja päevad ei ole vennad teatavasti. Seekord see peab õnnestuma, tahaksin ka jälle see mina ise olla kes ma tegelikult olen. 

Meil tuli päike välja. Soovin Teilegi toredat ja kena nädalavahetust!
Kirjutamisteni.

Aitäh Teile kes te viitsisite mu esimese posti all sõna võtta, see tegi head! Aitäh.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse