137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Suvepuhkus sai otsa


Nojah, õues on juba parajalt sügis ja ongi vast aeg taas korralikuks hakata. Möödunud nädalavahetusel pakkisime lapsega asjad maal kokku ja kolisime linna tagasi, väga kiire ja asjalik aasta on meie mõlema jaoks algamas ja see nädalake on nüüd natuke nagu sisseelamiseks.                                                                                                                                              

Plaani jälgimine oli vahepealsel paaril päeval nii ja naa. Magusat kusjuures ei söönud ja suvalisi asju suust sisse ei ajanud aga vahepeal oli vabavaralist kraami veidi vähevõitu ja siis sattusid ette grillvorstid. Just siis, kui kõht on jube tühi peale pikka õuesolemist ja koju jõudes on valida kas hakata alles midagi valmistama või võtta seda, mis juba olemas. Eks sinna kõrvale läks kavakohaselt siiski asju aga.. 100% jäi paaril päeval saavutamata. Sellegipoolest on tänane jälle kenasti plaanis ja enesetunne on ülihea, et vaatamata järjekordsetele koogilistele ahvatlustele seekord neile vastu suutsin panna. Patukas on niikuinii reedel ootel, üks osav kokkaja teeb koolialguse pidu ja seal saab üht-teist olema.                                             

Aga kogu vahepealse kiire elutempoga jäi kaal maale. Mina ei tea kes seal ennast nüüd kaalumas käib aga mina elan mõnda aega pimesi ja oma tulemusi kontrollida ei saa. Ehk ongi hea kui enesepiitsutamist selle võrra vähem ja ehk paari nädala pärast maale sattudes positiivne üllatus kaalule astudes suurem?                                                                                    

Ehh, aeg teha üks pisike kahe juustu pasta. Hilisemaks õhtusöögiks on porgandid juba ootel. Korralik olla on hea, täpselt on teada piirid ja kuigi neid saab natuke painutada siis täitsa üle piiri minekuks peab juba teadlikult ja tahtlikult pingutama. Pigem naudin oma mõnusat piiritletud lihtsat elu, vähemalt seni kuni kooli-töö-lasteaia kiirjooksud pole veel täit hoogu sisse saanud. Kuhu trenniskäimine ära mahub, seda ma veel ei tea. 😀             

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sasi
2258 lugemist
Minust

Vahepealse meeleheiteta koduperenaise perioodil paisunud kui pärmi peal, aga nüüd aitab!Kui liita valemisse laps, töö, kool ja fitlap siis peaks päris huvitavad ajad ees ootama

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on huvitav, kõht on pigem liiga täis kui et jääb tühjaks ning kõik on lubatud. Mõistuse piires siiski ;) Kadunud on ka soov pidevalt midagi näksida, hurraa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva