136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõigest 1 nädal ja ma olen müüdud


Nii, esimene katse midagii kirja panna. Peamiselt enesele meelespeaks, et kunagi tulevikus hea lugeda ja meenutada kuskohast ja kuidas kunagi alustatud sai.

Praeguseks olen kava jälginud täpselt nädala. Esimesed paar päeva olid pigem tutvumiseks ja külmkapisisu kohandamine uute reeglite järgi aga sellegipoolest on tulemused suurepärased. Juba viie päevaga oli kaalu kadunud kaks kilo!!! Ja seejuures ei mingit nälgimist vaid pigem oigamist liiga suurte portsjonite üle. Täna õhtul peaks korralikult kaaluma-mõõtma ja tegelikult ma isegi ei ole kindel, kas ma tahangi. Ootaks veel nädalakese, oleks ehk veel rohkem rõõmustamist? 

Mõtlesin teha ka enne ja pärast piltide jaoks praegusest seisust ühe foto aga.. See, mis vastu vaatab, on ilma riieteta liiga kohutav: siit lötendab ja seal on volt ja igatepidi ei ole see päris see, mida keegi ilmselt näha tahaks. Riided peale tõmmates pole ju hullu, meesisik saab ringi peale teha küll ilma, et ühe vöileiva ära sööma peaks aga siiski. Ma ei taha, et väljanägemine oleks krooniliselt 4 kuud rase või ennast ära lüües võdiseks kõik kohad veel mitu tundi takkajärgi. 

Tegelikult asi ju nii hull ei ole, kehamassiindeksi järgi on vaid kerge ülekaal ja normaalkaal peaaegu käega katsuda aga.. Miks püüda normaalkaalu ülemist piiri, kui ma mäletan kui mugav ja mõnus oli seal täitsa normis olla? Riided istusid paremini, valik oli suurem ja mis seal salata, liibuvaid ja keha rõhutavaid riideid olen ma alati armastanud. Hetkel lihtsalt näeks see liiga naeruväärne välja. 

Seega eesmärk paigas: Fitlapi arvutused lubavad jõuluks -15 aga praeguseks on sellest juba 2 kenasti saavutatud. Ehk saab isegi enne jõule kenaks ja pidude perioodile vastu oma ilusates riietes, mis kurvalt kapis ootavad aga selga ei mahu? Teadmata põhjustel on need kõige ilusamad ja paremad siiani alles, ehk kuskil alateadvuses oli see teadmine, et ühel hetkel ma ennast käsile võtan? Nüüd on see klõps käinud ja tagasiteed ei ole. 

Teeme ära!? Hoidke pöialt ja ma ise hoian varbaid 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sasi
2222 lugemist
Minust

Vahepealse meeleheiteta koduperenaise perioodil paisunud kui pärmi peal, aga nüüd aitab!Kui liita valemisse laps, töö, kool ja fitlap siis peaks päris huvitavad ajad ees ootama

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on huvitav, kõht on pigem liiga täis kui et jääb tühjaks ning kõik on lubatud. Mõistuse piires siiski ;) Kadunud on ka soov pidevalt midagi näksida, hurraa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva