Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõigest 1 nädal ja ma olen müüdud

Nii, esimene katse midagii kirja panna. Peamiselt enesele meelespeaks, et kunagi tulevikus hea lugeda ja meenutada kuskohast ja kuidas kunagi alustatud sai.

Praeguseks olen kava jälginud täpselt nädala. Esimesed paar päeva olid pigem tutvumiseks ja külmkapisisu kohandamine uute reeglite järgi aga sellegipoolest on tulemused suurepärased. Juba viie päevaga oli kaalu kadunud kaks kilo!!! Ja seejuures ei mingit nälgimist vaid pigem oigamist liiga suurte portsjonite üle. Täna õhtul peaks korralikult kaaluma-mõõtma ja tegelikult ma isegi ei ole kindel, kas ma tahangi. Ootaks veel nädalakese, oleks ehk veel rohkem rõõmustamist? 

Mõtlesin teha ka enne ja pärast piltide jaoks praegusest seisust ühe foto aga.. See, mis vastu vaatab, on ilma riieteta liiga kohutav: siit lötendab ja seal on volt ja igatepidi ei ole see päris see, mida keegi ilmselt näha tahaks. Riided peale tõmmates pole ju hullu, meesisik saab ringi peale teha küll ilma, et ühe vöileiva ära sööma peaks aga siiski. Ma ei taha, et väljanägemine oleks krooniliselt 4 kuud rase või ennast ära lüües võdiseks kõik kohad veel mitu tundi takkajärgi. 

Tegelikult asi ju nii hull ei ole, kehamassiindeksi järgi on vaid kerge ülekaal ja normaalkaal peaaegu käega katsuda aga.. Miks püüda normaalkaalu ülemist piiri, kui ma mäletan kui mugav ja mõnus oli seal täitsa normis olla? Riided istusid paremini, valik oli suurem ja mis seal salata, liibuvaid ja keha rõhutavaid riideid olen ma alati armastanud. Hetkel lihtsalt näeks see liiga naeruväärne välja. 

Seega eesmärk paigas: Fitlapi arvutused lubavad jõuluks -15 aga praeguseks on sellest juba 2 kenasti saavutatud. Ehk saab isegi enne jõule kenaks ja pidude perioodile vastu oma ilusates riietes, mis kurvalt kapis ootavad aga selga ei mahu? Teadmata põhjustel on need kõige ilusamad ja paremad siiani alles, ehk kuskil alateadvuses oli see teadmine, et ühel hetkel ma ennast käsile võtan? Nüüd on see klõps käinud ja tagasiteed ei ole. 

Teeme ära!? Hoidke pöialt ja ma ise hoian varbaid 😀

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse