137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ainult sööks :D


2,5 nädalaga on kuhugi kadunud 5 kilo kehakaalust. Hurraa! Kui selline tulemus on praegu, kui liikumist on vähe ja suurem osa päevast möödub väga rahulikult ja koduselt siis.. Sügis saab huvitav olema!

Samas.. Millal need portsud nüüd väiksemaks jääma hakkavad? Sellise söömisega lihtsalt enam ei jaksa sammu pidada, peale igat toidukorda on kõht nii täis, et pigem keriks ennast natuke uinakule kui et asjalikult edasi tegutseks. Ja selle kõige juures kaal kukub.. 

Aga täna on olnud jubehea päev kava osas. Hommikul oli mitmeviljapuder kohupiimaga: no super! Ma olen putru juba aastaid pigem veega keetnud kui piimaga, nüüd jääb kogu aeg piima üle kohvi peale panemiseks. Ja õhtuks küpsetatud kartulid värvilise salatiga! Nämma! Kuna ma tõesõna enam ei jaksa süüa, siis vahetasin hapukoore kohvikoore vastu ja sain endale veel ühe tassi kohvi lubada. Suhkrust kohvis loobusin ma juba eelmisel talvel, ammu enne Fitlapini jõudmist aga vot see piim peab jääma. Ja suuremat taldrikut oleks ilmselt vaja.. 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sasi
2259 lugemist
Minust

Vahepealse meeleheiteta koduperenaise perioodil paisunud kui pärmi peal, aga nüüd aitab!Kui liita valemisse laps, töö, kool ja fitlap siis peaks päris huvitavad ajad ees ootama

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on huvitav, kõht on pigem liiga täis kui et jääb tühjaks ning kõik on lubatud. Mõistuse piires siiski ;) Kadunud on ka soov pidevalt midagi näksida, hurraa!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom