Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ainult sööks :D

2,5 nädalaga on kuhugi kadunud 5 kilo kehakaalust. Hurraa! Kui selline tulemus on praegu, kui liikumist on vähe ja suurem osa päevast möödub väga rahulikult ja koduselt siis.. Sügis saab huvitav olema!

Samas.. Millal need portsud nüüd väiksemaks jääma hakkavad? Sellise söömisega lihtsalt enam ei jaksa sammu pidada, peale igat toidukorda on kõht nii täis, et pigem keriks ennast natuke uinakule kui et asjalikult edasi tegutseks. Ja selle kõige juures kaal kukub.. 

Aga täna on olnud jubehea päev kava osas. Hommikul oli mitmeviljapuder kohupiimaga: no super! Ma olen putru juba aastaid pigem veega keetnud kui piimaga, nüüd jääb kogu aeg piima üle kohvi peale panemiseks. Ja õhtuks küpsetatud kartulid värvilise salatiga! Nämma! Kuna ma tõesõna enam ei jaksa süüa, siis vahetasin hapukoore kohvikoore vastu ja sain endale veel ühe tassi kohvi lubada. Suhkrust kohvis loobusin ma juba eelmisel talvel, ammu enne Fitlapini jõudmist aga vot see piim peab jääma. Ja suuremat taldrikut oleks ilmselt vaja.. 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse