137370 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Külas


Rääkisin hommikul sõbrannaga juttu facebookis, kui tuli mõte, et peaks hoopis külla minema talle. Viimati nägime detsembris enne jõule just, niiet oli põhjust minna kuna pole ammu näinud. Kuna tal endal 2,5a plika, siis oleks minu poistel vähe lõbusam. Nii ma siis kell 10 hommikul võtsin suuna Elva poole. Käisin kähku poest, et midagi külakostiks võtta. Meie jutustasime vaikselt, lapsed mängisid omaette. Mingi hetk tajusin, et sõbranna vaatab mind päris pingsalt. Ei söandanud küsida ka, et miks. Läks natuke aega mööda, kui tema suust tulid sõnad "Ma ikka ei saa ja pean ütlema, et sa oled nii peenikeseks jäänud". Kompliment 😀 Mina muidugi vastu, et pool maad minna. Sellega seoses, paar päeva tagasi vaatasin kapis pükse. Sügisel veel ostsin püksid suurus 33. Kuu tagasi ostsin uued teksad, suurus 31. Pole paha. Ja siis jäi kripeldama, et huvitav mis suurus mul need lemmikud valged on, äkki saan juba kanda. Krt, 29 suurus. Ei venita veel kuidagi jalga neid.. Enivei, ütlesin sõbrannale ka, et ega ma enne alla ei anna ja rahu ei saa kui mul nood püksid jalas mis kutseka ajal. Tibi teeb siis suured silmad pähe, ja küsib üllatunult et kas ma juba polegi samasugune. Kui väga ma ka ei tahaks, siis veeel ei ole selline. 

Sõbrannaga oleme rääkinud ka sellest kaalu teemast varasemalt. Eks ikka tuleb küsimus, et mis sa siis lõpuks teed, et kaal langeb. Minu vastus on alati olnud see, et natuke trenni ja kõht alati head sööki täis, seda kõike tänu fitlapile (ei saa reklaami tegemata jätta ju) 😀 

A no muidugi läks meelest. Igatahes kui vaatasin et kell palju, lõunauni pressib lastel peale, siis küsisin poistelt, et no kuidas on, lähme koju ka . Ja mõlematelt tuli vastuseks kindel EI! Mis seal ikka, sunniviisiliselt riidesse ja autosse, kuna sõbranna plika hakkas ka vaikselt väsima ja tahtis unele ära minna. 

Lisaks see ka, et olen võtnud julguse kokku ning asunud bikiinide otsingule. Viimased paar aastat pole julgenud muud kanda, kui vaid trikood. Nüüd mõtlesin, et loobun, ei ole vaja seda enam. Armid kõhul ei ole häbiasi noh ja seda pekki ka juba vähem kui varem oli 😀 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Sandra Voitk
4974 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen Sandra, 23a tartu neiu, kahe lapse ema. 2a kaksikud. Peale sünnitust võtsin kaalus juurde. Olin lõpuks 88kg kui otsustasin ennast muuta ning nüüd Fitlapis olen olnud 2015a lõpust.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle kõige enam just oma paindlikkuse poolest toitumiskavade juures. Pole hirmu et kõht tühjaks jääb. Toit on maitsev. Ja mis peamine: kaal langeb süües :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva