Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

I'm back

Jap, möödas on päris, päris pikk aeg eelmisest fitlapistamisest aga siin ma olen. Tagasi maitsvate toitude juures.

Vahepeal käisin ja kogusin kõik kilod tagasi, mis eelmise  korraga langetasin ning nüüd proovin uuesti. Nüüd olen kuskil 1,5 nädalat fitlapitanud. Küll olen libastunud ka palju aga katkestamise isu pole veel tulnud. Kaal on ka väheke minuga koostööd teinud ning see teeb rõõmu. Katsun mitte väga traagiliselt seda "dieeti" võtta ning elan sisse.

Mida ma seekord ootan? Ootan, et saaksin lõpuks minna suvel randa. Ma ei mäleta millal viimati seda tegin, isegi päevitusriideid mul ei ole enam kuna neid selga ei julgeks ma nagunii ju panna. Nüüd on plaanis ka need osta. Enesehinnang on langenud jälle nulli ning riided, mis enne istusid juba mega hästi on nüüd jälle ühed päästerõngal kükitavad kaltsujupid, mida peab jõuga alla poole tõmbama.

Kõht on tühi

Viimased päevad on tekkinud aga ootamatus. Eelmisest korrrast ma ei mäleta, et oleksin tühja kõhu käes kannatanud. Seekord on aga asi teisiti. Kõht jääb tühjaks, tahaksin veel ja tahaksin midagi muud. Vaatan teiste ägamist, et portsud nii suured ja olen täitsa kade, et neile need portsud suured tunduvad. Tahaksin ka süüa midagi head, mida oleks hästi palju. Tegin näiteks meekana. No nii hea oli, et peale oma portsu käisin muudkui pannilt lisa näppamas. Näppasin omale sealt ühe portsu veel lisaks. Ja oleksin veel tahtnud. See on probleem, mis praegu on kurvaks teinud. 

Nii, et asi on praegu natuke nutune aga loodan, et ma loobuma ikka ei hakka. Muud ranged dieedid mulle ei sobi ja fitlap on tegelikult väga hea ja mõnus võimalus alla võtta maitsvate toitudega. Kui ma aga pooleli jätan siis on kindel, et suvel käin rannast kaarega mööda ja otsin riideid, mis kataksid need vastikud rullid ja jämedad käed ning jalad. Jube.

Võiks ju olla nüüd üks suvi, kus ma tõesti saan nautida ja olla selline nagu ma tahan ilma häbenemata. Tahaks käia lühikeste seelikutega ning näha välja normaalne.

Aga mis siis ikka, tuleb jätkata, mitte halada ja leida portse, mis ka mulle suured tunduksid. See päästaks praeguse näljaperioodi vast. Peame vastu,  praegu ju on veel aega, et suvel saaks seeliku selga tõmmata ja ennast hästi tunda.

Jõudu, kannatust, täis kõhtu ja mõnusat kokkamist kõigile. Mina jätkan, saagu mis saab. Peab see kõht ka ükskord aru saama, et pidev ülesöömine ei ole äge kuigi see tundub hirmus äge 🙂

Saame hakkama !!!!! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod