Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Elamusüritus veel sünnitamata naistele!

Ma küll eile mõtlesin, et miks nad seda spiraalipaigaldamist niimoodi ei reklaami. Igasugused ekstreemsed elamuslikud vabaaja veetmise viisid on ju väga populaarsed viimasel ajal – ma pole küll kunagi uurinud, aga ma saan aru, et inimesed on nõus päris palju välja käima selle eest, et keegi neid luku taha paneb ja käsib mingeid ülesandeid lahendada ja siis laseb välja (karmima lähenemisega matemaatika õpetajatele siit jälle üks äriidee!). No ühesõnaga sain mina kui veel mitte sünnitamist kogenud naisisik vägagi elamusliku kogemuse – ma ju tegelikult ei tea, mida üks päris sünnitusakt veel endas peidab, aga sellised filmidest ja mujalt nähtud kohustuslikud elemendid olid olemas – sain röökida, õde käsivarrest pigistada, arst ja õde hindasid vahepeal mu avatust ja lõpus poetasin väikse pisara ka (aga ikka väga minimaalse, minu kohta). Kõige selle tsirkuse eest saame öelda oma tänusõnad minu noorele ja tervele emakakaelale, mida arst jõudis kohe korduvalt kiita. Ma ise pole veel välja mõelnud, kus ma seda vastavastatud tugevust oma elus kasutada saaksin. Elukaaslane pakkus välja, et võib CVs lisada sinna rubriiki "Muu info".

Aga olgugi et see oli jube ja kogu eilne õhtu möödus voodis vähegi inimliku lamamisasendi leidmise ja loomahäälte tegemise tähe all (ma elan loomaaia lähedal ehk naabrid peaksid harjunud olema), siis tegelikult on see nüüd tehtud ja peaks kolmeks aastaks muretu olema. Ja kindlasti tahaksin ma teha (mitte väga hoogsa, sest vahepeal on veel päris valus) kummarduse doktor Kahale ja õele, kes hoidsid vaatamata kõigele tuju üleval ja mulle pole vist nii lühikese aja jooksul veel varem nii palju öeldud, et ma olen tubli tüdruk. Vahepeal hakkas juba tunduma, et varsti sügatakse ka kõrva tagant ja antakse maiust (noh, nagu koertele ikka). Aga ilma selle kinnituseta oleks ma vist küll üks hetk püsti tõusnud ja astuma sealt hakanud. Järgmine kord löön kindlasti ennast enne mingi raske tömbi esemega uimaseks. 

Minu jaoks, kes ma enne võtsin u 2,5 aastat pille, oleks huvitav teada, kas see hormoonspiraal ka midagi toitumise-kaalu-isude (ja viimasega väga seotud tujudega) seoses muudab. Aga eks seda saab näidata vaid aeg. Mind tegelikult üllatas see, et kui ma olin nädala algupoolel minu jaoks isegi üllatavalt suures langustrendis oma kaalunumbriga, siis esiteks spriaali paigaldamine ajas kõhu ikka korralikult punni, teiseks ei olnud ma just suurimas söögitegemisvormis eile (arvestasin enne protseduuri, et vast tunnikese pikutan pärast ja siis koristan, käin poes ja teen süüa, tegelt sain vaevalt oiates kööki lonkida) – siis ikkagi oli ka täna hommikul kaaludes number jälle väiksem. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse