Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Eduelamus kaalul vs lõbus nädalavahetus

Ma pakun, et paljudel fitlapitajatel on järgnev mõttekäik rohkem kui tuttav (igatahes mina olen olnud (ja nagu selgub siis siiani) selles suhtes vilunud praktik). Nimelt on söömine üks peamisi viise kuidas end või kedagi teist premeerida, poputada või lihtsalt head aega veeta. Ja muidugi siis mitte mõni tubli ja tasakaalustatud Fitlapi retsept, vaid ikka midagi sellist, kuhu saab kokku kuhjata  kõikvõimalikud patused isud ja nendega siis mitte mingit piiri tunda.

Praegusel hetkel on minu jaoks nendeks väga kriitilisteks hetkedeks kujunenud nädalavahetused. (No okei, see ei ole ilmselt väga originaalne pihtimus, tunnistan.) Kuna mul on praegu käimas selline peaaegu-suvevaheaeg ehk pean küll iseseisvalt kirjutama lõputööd ja harva käin tööl, siis tegelikult põhiline elurütmi-dirigent on küll hoopis hetkel ajateenistuses olev elukaaslane. Ja nüüd võite ju mõelda, et no mis ta ikka dirigeerib, kui nüüd 11 kuud sees istub ja nii ongi kergem kava jälgida. Tegelikult see ongi peaaegu tõsi. Sest nädala sees on tõesti kõik (kaalu ja Fitlapi seisukohalt) korras, aga kui ta nädalalõpuks välja saab, siis läheb ikka käest ära küll. Ja siit tulebki see hukatuslik mõttekäik sisse – tahaks ju ikka talle head-paremat pakkuda ja üldse mitte midagi mäletada sellest kuidas peaks korralikult sööma. Ja muidugi mitte ainult sööma, vaid ka jooma igasugu veest huvitavamaid tooteid, mis teadagi ei huvitu mingisugusest kaalulangetamisest. Ja nii lähebki, et kui esmaspäeva hommikul (sest nädalavahetusel on ausõna huvitavamaid asju teha) jälle arglikult kaalule astuda, siis on küll ohoo! Ja mitte liiga positiivne ohoo. Seekord läksin ka mööda seinaääri kõrvad ja saba norgus kaalu juurde, aga õnneks oli ta mu vastu suhteliselt armuline – ainult 400g juurde tulnud võrreldes reede hommikuga. 

Igatahes on ilmne, et väga tervislik selline asi ei saa vast olla. Olen nüüd jälle igasugu nippe välja mõtlemas, et kuidas küll ennast niimoodi üle kavaldada, et elukaaslasele saan ikka igasugu head ja paremat ette kanda, aga ise samas saaksin ikka kaalu ja kehaga hästi läbi. Eelmine kord menstruatsiooniga seotud isude kohta sain küll enda jaoks täitsa head mõtted kirja (kui keegi tahab üle vaadata: https://www.fitlap.ee/blogi/kasutaja/rubens/aaa-ahaa-nuud-selge-on-aaa/ ). Kui kellelgi on jälle mõni hea nipp endal selliste nädalavahetuste jaoks, siis oleksin jagamise eest rohkem kui tänulik!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse