31.12.2018

Täna on aasta viimane päev. Tänaseks päevaks sain oma kaalule esimese numbri vahetuse  Nüüd on seal kuue asemel viis. Päris uhke tunne oli küll, pole ammu seda numbrit näinud.

Eilne läks päris hästi. Hommikusöök ja vahepala kava järgi. Õhtul käisime sünnipäeval ja seal sai küll kavavälist toitu, aga kõik (väljaarvatud tort muidugi) oli täiesti tervislik. Ahjukana, roheline salat jne. Ei mingeid friikartuleid või hamburgereid.

Hommikuti meeldib mulle juua kohvi ja süüa võileibu. See mul nii sisse jäänud juba, et muudmoodi ei oskagi. Õnneks kava järgi saab väga kenasti kaks toitvat võileib endale teha. Röstitud seemneleib, sink, juust, lehtsalat, kurki ja võileivad on imehead.

Hetkel mõtlen mida õhtuks süüa teha, poest tuleks ilmselt läbi käia. Kuna oleme perega kodus, siis on üsna lihtne kava järgi ka vana aasta õhtul toituda. Tuleb lihtsalt välja mõelda, mida süüa. 

Enne poodi minekut tuleks süüa ka väike vahepala, et poes päris tühja kõhuga ei oleks. Muidu silm sööb rohkem kui vaja oleks ja korvi lendab ka see, mis ei tohiks.

Hetkel on isu miski ribi ja värske salati järele. Peangi vaatama, kas retseptides on miskit minu meelele. Usun, et kindlasti on. Fitlap on oma suure retseptihulga tõttu vägagi mugav. Lisaks võiks ka miski magustoidu teha, kui aus olla. Pean jälle uurima, mis valikus on. Pole kunagi fitlapi järgi magusat valmistanud, nii et ei oskagi konkreetselt midagi hetkel tahta. 

Vahepalaks võtaks midagi kerget ja kiiret. Viimased viinamarjad ootavad veel laual, need tuleks ära süüa, ei taha väga lihtsalt minema ka visata.

Vaikselt tuleb ka rohkem tahtmist end liigutada. Aga enne tahaks rohkem toitumist paika saada, siis võib seda trenniasja ka lähemalt vaadata. Mulle tegelikult meeldib trenni teha, aga väikeste lastega lihtsalt seda õiget aega natuke raskem leida. Sellepärast ma veel ka ei kiirusta. Nagunii kaalulangetuses on kõige olulisem toitumine. Ilma selleta pole mõtet ka end lolliks rapsida  Olen seda kunagi aastaid tagasi proovinud ja kasutegur oli suhteliselt nullilähedane. Aga no see oli jube ammu. Nüüd olen targem ja tean, mis on tegelikult oluline. 

Mul on hea meel, et otsustasin tervislikumaks saada juba nüüd, mitte ei oodanud näiteks uue aastani. Kui teised alles alustavad, olen mina juba rõõmsalt teel. Tore on olla sammuke ees, kasvõi ainult iseendast. Uus aasta saab vahva olema ja mul on hea meel vana aasta uued muutused edasi uude aastasse viia. Kõik läheb hästi!

Ilusat aastavahetust! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod