29.12.2018

Veel viimased päevad enne uut aastat.

Mitmeid kordi olen ostnud kava ja ikka mitte kuskile jõudnud.

Tahaks nüüd lõpuks teisiti.

Ülekilod vaja ju ikka maha raputada, tahaks ka suvel end rannas hästi tunda. 🙂

Kuna kodus kaks väikest last, siis selle toitumisega on nagu ta on. Lapsed tahavad palju tähelepanu ja aega napib, tihti avastan keset päeva, et polegi nagu ammu midagi söönud ja siis tahaks saada kõike ja kohe. Nii see jama sinna suhu lendabki ja kuna see ei toida, siis kogused on ebanormaalsed. Tahaks ikka tervislikum olla, keegi peab ju lastele ka eeskujuks olema. 

Kõige raskem ongi uuesti alustamine, sellepärast olekski hea koguaeg reel püsida, sest kui pikalt-pikalt lased end käest, siis uuesti jälle õigele teele end juhtida on üsna.. hirmus. Aga tuleb tubli olla! 

Minu jaoks ei ole seda, et alustan nüüd esmaspäevast või uuest aastast/kuust/nädalast. Kui ma alustan siis kohe ja nüüd, miks asja edasi lükata. Kõige raskemad ongi esimesed päevad, sest siis on magusa ja rämpstoidu maitse veel liiga hästi meelest. Hiljem juba ununeb ära ja tervislik toit maitseb palju paremini. Kindlasti pean hakkama ka toite ette valmistama, et kiires olukorras oleks hea haarata nö "õige" toit mitte kuskilt teepealt mõni saiake või hamburger.

Trenni tahaks ka teha, aga no sellega on juba tsipakene raskem. Kuna meil siin lähedal miskit huvitavat pakkuda ei ole ja linna sõita on tüütu + üsna raske on leida sobivat aega väikeste laste kõrvalt. Aga no peamine, et toitumisega saaks asjad korda, sest toitumine ju siiski tähtsam. Küll jõuab trenni ka.

Üks raskemaid asju saab olema ka 4x päevas söömist  Õnneks hommikusöök on mul iga päev olemas nagu kord ja kohus. Ma ilma oma päeva ei alustagi. Kõik ülejäänud toidukorra lähevad ajaliselt lappama. Ups! Loodan, et saan tänu Fitlapile asja paremaks.

Täna hommikune kaal oli 60 kg ja miskid komad peale. Eesmärk oleks esialgu – 5kg. Ok, tegelt kaalu nr mind väga ei heidutagi, aga rasva protsenti kehas tahaks vähendada. Ma selline skinny fat. Et üldmulje on nagu sale, aga pekid on püksi vahele kinni tõmmatud. Riietega nagu kannatab, aga ilma, mkm. Peegelpilt on üsna lodev, tahaks asja parandada, pean asja parandama.

Endaga tuleb küll rahul olla, aga see ei tähenda, et vaatepilti ei või parandada. Keha tahab ka hoolitsemist ja tervislik toit seda teeb. Mu rahutud jalad annavad ka viimasel ajal endist liialt märku ja väsimus on ka tagasi. Tervislikum elu, here i come! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod