Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Suhkur ja jahu ja maasikavaht…

Küllap enamus teab seda luuletust, kus väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust ja jahust ning maasikavahust, väikesed poisid aga tiigrist ja konnast ja kutsikahännast 🙂 Täna hommikul oma Kutsuga igapäevast jalutustiiru tehes hakkas see luulerida mul peas tiksuma. Kas nüüd põhjus oli selles, et kaal näitas võrreldes eilsega jällegi +100g või hoopis selles, et mõtlesin toidu peale, mida eile sõin ja täna plaanisin teha.

Igal juhul jõudsin ma oma mõttekäiguga sinnamaale, et kui väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust, jahust ja maasikavahust, millest on nad tehtud siis, kui nad on suureks kasvanud. No näiteks emaks või ka vanaemaks saanud wink. Eks kõikide nende perioodide vahele mahub veel mitmeid etappe, aga need olid need pidepunktid, mille ümber minu mõttekäik keerlema jäi. Eelkõige siis endast lähtuvalt muidugi selle vanaemade koostise üle angel. Kunagi õpitust oli meelde jäänud, et peamiselt koosneb inimese keha veest. Võtsin siis targa otsingumootori lahti ja värskendasin oma mälu (illustreeriv pilt on võetud googlest).

Ei pannudki mööda, suurem osa on vesi. Aga misasi on proteiin, sellele kohe omast peast õiget vastet välja ei mõelnudki blush. Kui vaatasin, siis muidugi tuli kohe meelde.

Aga loo moraal minu jaoks siis selles, et ei mingit maasikavahtu. Vesi on küll minu element igatepidi, või no peaaegu igatepidi. Meeldib vett juua ja eriti meeldib mulle vee ääres olla. Mida suurem vesi, seda parem. Vee peal meeldib ka olla, vee sees juba natuke vähem, sest ma olen väga alalhoidlik (hullult meeldib snorkeldada, aga ei kannata pead vee alla panna ja ei taha, et vesi kõrva läheks. Tahaks väga sukelduda akvalangiga, aga ei julge – hingamisrütm läheb kohe vee all sassi ja tekib paanikahoog – proovitud). No ja tähtkujult ja Feng Shuilt olen ka vesi mis vesi. See siis sobib. Vähemalt mulle! Aga edasi… Jõudsin järeldusele, et rasva on minu koostises küll ilmselt rohkem, kui olema peaks frown. Millest siis muidu need "rullikesed" siin ja seal. Ja viimased kaks päeva on minu koostises ka üsna palju õhku, mida tark infoallikas üldse välja ei pakkunud.

Võtsin siis oma mõttekäigu kokku järgnevalt ja tegin seda ainult enda, mitte kõikide vanaemade, kohta: vabalt võib vanaema tehtud olla veest, õhust, rasvast ja paljudest muudest komponentidest laugh.

Aga – vesi on, vesi jääb, vesi olema peab… Meie seiklus vees mõned aastad tagasi. Hiljem on neid olnud veel ja veel.

Aga mõnusat pühapäevast õhtupoolikut kõikidele toimekatele Fitlapparitele! Minul ootab ees selline vahva tegevus, nagu valmistumine peale puhkust esimeseks tööpäevaks.

 



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse