137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Suhkur ja jahu ja maasikavaht…


Küllap enamus teab seda luuletust, kus väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust ja jahust ning maasikavahust, väikesed poisid aga tiigrist ja konnast ja kutsikahännast 🙂 Täna hommikul oma Kutsuga igapäevast jalutustiiru tehes hakkas see luulerida mul peas tiksuma. Kas nüüd põhjus oli selles, et kaal näitas võrreldes eilsega jällegi +100g või hoopis selles, et mõtlesin toidu peale, mida eile sõin ja täna plaanisin teha.

Igal juhul jõudsin ma oma mõttekäiguga sinnamaale, et kui väikesed tüdrukud on tehtud suhkrust, jahust ja maasikavahust, millest on nad tehtud siis, kui nad on suureks kasvanud. No näiteks emaks või ka vanaemaks saanud wink. Eks kõikide nende perioodide vahele mahub veel mitmeid etappe, aga need olid need pidepunktid, mille ümber minu mõttekäik keerlema jäi. Eelkõige siis endast lähtuvalt muidugi selle vanaemade koostise üle angel. Kunagi õpitust oli meelde jäänud, et peamiselt koosneb inimese keha veest. Võtsin siis targa otsingumootori lahti ja värskendasin oma mälu (illustreeriv pilt on võetud googlest).

Ei pannudki mööda, suurem osa on vesi. Aga misasi on proteiin, sellele kohe omast peast õiget vastet välja ei mõelnudki blush. Kui vaatasin, siis muidugi tuli kohe meelde.

Aga loo moraal minu jaoks siis selles, et ei mingit maasikavahtu. Vesi on küll minu element igatepidi, või no peaaegu igatepidi. Meeldib vett juua ja eriti meeldib mulle vee ääres olla. Mida suurem vesi, seda parem. Vee peal meeldib ka olla, vee sees juba natuke vähem, sest ma olen väga alalhoidlik (hullult meeldib snorkeldada, aga ei kannata pead vee alla panna ja ei taha, et vesi kõrva läheks. Tahaks väga sukelduda akvalangiga, aga ei julge – hingamisrütm läheb kohe vee all sassi ja tekib paanikahoog – proovitud). No ja tähtkujult ja Feng Shuilt olen ka vesi mis vesi. See siis sobib. Vähemalt mulle! Aga edasi… Jõudsin järeldusele, et rasva on minu koostises küll ilmselt rohkem, kui olema peaks frown. Millest siis muidu need "rullikesed" siin ja seal. Ja viimased kaks päeva on minu koostises ka üsna palju õhku, mida tark infoallikas üldse välja ei pakkunud.

Võtsin siis oma mõttekäigu kokku järgnevalt ja tegin seda ainult enda, mitte kõikide vanaemade, kohta: vabalt võib vanaema tehtud olla veest, õhust, rasvast ja paljudest muudest komponentidest laugh.

Aga – vesi on, vesi jääb, vesi olema peab… Meie seiklus vees mõned aastad tagasi. Hiljem on neid olnud veel ja veel.

Aga mõnusat pühapäevast õhtupoolikut kõikidele toimekatele Fitlapparitele! Minul ootab ees selline vahva tegevus, nagu valmistumine peale puhkust esimeseks tööpäevaks.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ruth
14600 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen siin maailmas elanud veidi üle poole sajandi. Üks vanaema pidigi minu meelest natuke pehme olema ja nii ei ole ma väga oma ümaruse ja kaalu pärast varasemalt südant valutanud. Kes aga on öelnud, et vanaema peab ilmtingimata pehme ja ümar olema? See oli ju puhtalt minu ettekujutus vanaemast! Tänapäeva kiire elutempo juures peavad ka vanaemad jaksama kätt pulsil hoida ja kasuks tuleb vorm, mida ei nimetata "ümar" :D. Niisiis - käbedama vanaema nimel - siin ma olen!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Treening- ja toitumiskavad on toredad. Ja isegi poenimekiri tehakse valmis, ole aga ise tegija ning hakka toimetama. Ja võtab siis aega rohkem või vähem, aga tulemused tulevad!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva