Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

See liigub :)

Jah! See liigub! Kaal nimelt. Kolmandat päeva kavas tagasi ja teist päeva järjest -300g yes. Ei saa öelda, et ma algusega rahulolematu oleksin. Ja teoreetiliselt peaks edasi kõik lihtsamaks minema, sest kindel režiim loksutab paika paljud asjad, mis siiani isevoolu teed läksid.

Aga täna tahan ma mõtiskleda hoopiski selle üle, et inimesed on ikka väga erinevad ja kaalukaotus mõjub samuti väga erinevalt. Enesetunne on muidugi üks asi, aga ei saa salata – visuaal on ka oluline. Kui paljud siin on kirjutanud, et esimese asjana vähenes neil rinnapartii, siis minul ei ole sealt küll oluliselt midagi kadunud (kokku läinud ca 55cm ja üle poole sellest puusade ja reite arvelt). Tegelikult olen oma tagumiku ja reitega juba päris rahul cheeky. Kõhuga tuleb loomulikult tööd teha, sest kõhulihased on küll need asjad, mida mul praktiliselt polegi. Pole kunagi olnudki. Aga kõige hullem on rinnavöös nende kohtadega, mis on kaenlaaluse ees ja taga. Eriti tagant! Kui vähegi rohkem ümber nahka riietuseseme selga panen, siis on kõik "rullid" nagu veel RÕHUTATULT näha sad. Kui ennast sirgu ajan ja "trimmi" tõmban, siis pole nagu väga vigagi, aga ühtesid hiljutisi pilte vaadates (mis olid minu suhtes üsna kehva nurga alt tehtud ka), tuli nutumaik suhu. Ma olen ülevalt üksjagu rullim kui altpoolt crying. Mida ma sellest õppisin? Aga seda, et nüüd tuleb trenni tehes rohkem keskenduda ülemisele osale. Kui kellelgi on häid soovitusi ja nippe, siis iga nipp rinnapartii ja selle ümbruse pringitamiseks on teretulnud!

Aga natuke tahan söögijuttu ka rääkida. Nagu ma juba siin eelmistel päevadel kirjutasin, siis puhkuse ajal ei ajanud ma söögiga miskit kindlat rida. Mu enda lemmikuteks lihalistest on vaieldamatult kana ja punane kala. Ja salat-salat-salat. Aga kuna puhkuse aega mahtus ka paar reisikest ja üks tähtis sünnipäev, siis sai grillvorsti ikka ka sekka ampsatud. Ja tähtsal sünnipäeval igaühe taldrikust maitstud, kuidas maitseb üks või teine hõrgutis. Ja siinkohal tahangi teiega jagada toidupilte ja imelist serveerimiskunsti, mida pakkus Toila Spa restoran Mio Mare.

Lõhe tartarkastme ja salatiga

Seafrikassee

Täidetud vutt mustsõstrakastmega

Tallefrikassee

Ja sama tallefrikassee ports teiselt poolt

Ja loomulikult ei möödunud pidulik õhtusöök ilma magustoiduta. Kui lapspere valis üksmeelselt jäätisekokteili, siis täiskasvanute valik langes kahele magustoidule.

Jäätisevalik sorbeega

Soe šokolaadikook (see oli siis selline, kus soe šokolaad voolas kooki tükeldades selle seest välja)

 

Aga nüüd tuli Päike pilve tagant välja, mis tähendab, et mu plaan kasutada kirjutamise lõpetades pilvealust ilma ja teha rattaga üks tuur, lükkub õhtupoolikusse. Nüüd lähen hoopis aeda ja vaatan oma emadepäevaks saadud roosid üle. Kuuest kaks näitavad juba päris korralikke õienuppe. Ja aias toimetamine annab ka üsna kenakese füüsilise, eksju wink.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse