Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rasvad, valgud, mineraalid…

Hommikust! Ma jälle laulu lainel, kuigi öeldakse, et see lind, kes hommikul laulab, on õhtuks kassi… teadagi kus laugh. Aga täna hommikul kohe võttis laulu jorutama. Kaal näitas -500g heart. Vot, mida tähendab, kui kõik toimib (kes minu eilset postitust on juhtunud lugema, need teavad cool).

Aga siis tänahommikust laulujuppi, mis peas keerles, laulis omal ajal Ervin Lillepea. Laulus oli ka midagi "praalimisest" ja perenaisest ning tema kokaraamatust. Noojah. Eks minagi lõin ju siin oma Fitlapi kokaraamatu lahti ja hakkasin sobilikke retsepte välja valima. Kuna mul eile oli just mahlategu käsil, siis tekkis küsimus – kas kuskilt leian ka, et naturaalne mahl on joomiseks lubatud? Kas ma ei osanud asjale õigesti läheneda või mis, igal juhul ma ei leidnud. Väga tahaks oma, otse aurutajast tulnud, mahla juua. Ilma igasuguste lisanditeta, võib-olla natuke veega lahjendatult. Kas see peab jääma patutoidukorda? Ja siis veel. Enne fitlapitamisega alustamist olid minu peamiseks hommikusöögiks võileivad. Nüüd on need sageli asendunud pudru, muna või omletiga, aga ikka tahaks mõnel hommikul võileiba ka. Menüüs on need täitsa olemas ja kohandamisega saab neid kenasti mitmekesistada ja kogustega mängida… Aga…Ma ei ole suur vorstisõber. Ei olnud juba enne fitlappigi. Igasugused viinerid, sardellid ja keeduvorstid jätsid mu täiesti külmaks. Neid ei ole muidugi retseptides ka. Aga hea suitsuvorst mulle maitses. Maitseb siiani… Mu mees teab seda ja tõi mulle väga kvaliteetset suitsuvorsti, aga minu nägu venis pikaks…ma ei tohi ju seda süüa crying. Kas see siis peaks jääma ka vaid patutoidukorda, sest asendustest ma ei leidnud ühtki vihjet suitsuvorstile? Ja need lubatud singid ei ole just see, mis mind rõõmust hüppama paneksid.

Täna ja homme saavad olema toiduga kombineerimise päevad, sest olen lastekarjas ja need juba minu "fitlapi makaronide" ja muu säärasega lihtsalt ei lepi. Aga olme ennegi nii hakkama saanud, et "hundid söönud ja lambad terved". Tütar juba helistaski, et tegi kartulisalatit ja jättis mulle valmis komponendid, mille pean ise kokku segama. Kanafileed pidi tal ka külmikus olema ja pood on sealsamas lähedal. Lootuse järgi need kaks kodunt eemal olemise päeva ei riku mu "head vormi". Koju tagasi jõudes on parajasti laupäev, mis on mu kokkuvõtte tegemise päev. Siis on näha, mida poolteist nädalat kavas tagasi olemist minus muutnud on.

Aga nüüd tegusat päeva ja homse kirjutamiseni!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse