Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

-10 kilo ning Enne ja Nüüd pildid

Ühesõnaga. Nii. Et siis. Tahtsin öelda, et… ei olnudki nii raske! Esimene vahe-eesmärk oli 75 kilolt 65 peale saada. Üldiselt ma oma pesuväel pilte kusagile väljanäitusele üles riputada ei taha ja mõtlesin pikalt, kas ma olen nõus seda tegema, aga siin on nii palju toredaid teekaaslasi, et miks ka mitte.

Mul on ikka päris tõsine üleväärsuskompleks, sest kui ma kaalusin 75 kilo, siis ma ei arvanud üldse, et ma paks olen laugh Tegin mõõdukalt sporti, tundsin sellest rõõmu, ära ei väsinud, tervisehädasid ei olnud, väikseks jäänud riiete pärast ei põdenud, vaid vahetasin garderoobi lihtsalt välja. Tundusin endale täiesti normaalne nii tavaelus kui peeglist vaadates. Aga fotodel oli selline ümmargune pallike ja need fotod… mulle ei meeldinud. Ning kui midagi ei meeldi, siis teadagi, mis elutarkusest lähtuda tuleb:
Kui suudad seda muuta, muuda.
Kui ei suuda seda muuta, lõpeta muretsemine ja muuda oma suhtumist. Ära hädalda.

Ehk siis otsustasin oma elus veidi muutusi teha ja saavutada olukorra, kus ma oma piltidega reaalselt rahul olen.

Esimesed kümme kilo – check! Kas see on läinud kergelt? Mkm.

Fitlapi viga on see, et tohutult palju on positiivset tagasisidet, aga mitte-nii-edukaid lugusid on üsna vähe. Selge see, et kellel kaal kiiresti langeb, see tahab oma rõõmu teistega jagada ning kirjutab sellest blogis või Facebookis. Ja siis kõik need, kellel kaal ei lange, mõtlevad omaette nurgas, et mida ma küll valesti teen ja kas mulle tõesti Fitlapi järgimine ei sobi. Et kas ma tõesti olen siis selline harukordne hädapätakas – kõigil teistel läheb ju nii libedalt, aga minu kaal ei lange. Mina kuulusin täpselt nende inimeste hulka, kellel kaal ei langenud nii kiiresti, nagu oleksin soovinud. Püsis, tõusis, püsis, natuke langes, aga siis jälle tõusis. Julm närvi ajas! devil Mitu nädalat muudkui kaalu iga viimastki grammikest, mis suhu läheb, võitle tühja kõhu ning jäätisesooviga, ning kogu selle traali-vaali peale ei tee kaal mitte midagi ootuspärast. Saan täiesti aru, et motivatsioon kaob ja kiire elutempo või muudel põhjustel need inimesed kaugenevad Fitlapist. Et mis ma ikka pingutan, kõigil teistel läheb nii hästi ja minul mitte – järelikult pole minu jaoks. AGA! Ma olin otsustanud end muuta.

Ühel hetkel lasin sellest pidevast kaalulangetusootusest lahti. Eesmärgiks ei olnudki enam kaalu langetamine, vaid lihtsalt Fitlapi kava järgi söömine. Eks ma tegin seal omad väiksed muudatused, mida ma siin "propageerima" ei hakka, aga mulle need sobivad ning muudavad kava jälgimise tehtavaks. Enam ei vasardanud igal hommikul peas ootus "Kas täna on kaal langenud? Kas täna on kaal langenud? Kas täna on kaal langenud?", vaid see asendus mõtteviisiga, et ma olengi juba kohal. Et ma olengi saavutanud oma elu parima kaalu, ma olen suurepärane, tahtejõuline, kauni naiseliku kehaga naine ja tunnen rõõmu mitmekülgsest toitumisest. Tühja sellest, et ma tegelikult ei ole oma elu parimas kaalus, kaugeltki mitte (veel) ideaalne, aga kes mul keelab sisendada endale vastupidist? Ning kogu teekond muutus ühtäkki palju kergemaks. Mitte, et ma kunagi kaalu pärast stressanud oleks, aga eesmärgi saavutamise osas tunned ju ikka natuke mingit survet ja ebakindlust. Aga viskasin selle ebakindluse lihtsalt oma mõtetest ja tervest elust välja. Kõik on hästi! Kõik on juba saavutatud! Ma olen väga rahul!

Ei, ma ei jää oma kaalulangetamisplaaniga 65-le kilole püsima. Tänaseks on 64-gi juba käes ning järgmine vahe-eesmärk on saavutada 61 kilo. Fitlapi soovituslikku graafikut ma enam ei vaata – usun, et millalgi septembris ma seda numbrit ka näen, aga mis kuupäeval see täpselt juhtub, teab vaid tuul. Eks ole cool Praeguste fotodega ma pole veel kaugeltki rahul (kuigi iseendaga olen – järelikult probleem on piltides, mitte minus angel) ning tunnen, et pikk tee on veel minna, aga oma mõtetesse ma seda tunnet ei lase. Oma mõtetes olen ma juba kohal, mul ei ole stressi, mul ei ole pingeid, mul ei ole mitte ühtegi kaaluga seotud ootust ega negatiivset emotsiooni. Ja ma ütleks, et täitsa tore on nii tiksuda. Äkki see suhtumine aitab mind kunagi näiteks 55 kg-ni välja?

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse