Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Keha koostise analüüs.

Minu praeguses töökohas on ikka väga huvitavaid seadmeid ja  masinaid, robotitest rääkimata. Kõik ikka selleks et kannatada saanud inimest taas jalule aidata, uuesti käima õpetada jne. On ka selliseid huvitavaid masinaid, mis tervele inimesele huvi pakuvad. Ma ikka kohe tahtsin väga teada, palju siis mul seda rasva kehas ja kontide ümber on ja teadsin, et selline tark masin on meil ka olemas. Saingi siis spetsialistil pluusi varrukast kinni, et saaks siis ikka rasva mõõta. Alustuseks käskis ta mul WC ära käia, et liigset lasti sees ei oleks ja arvas, et ka riideid võiks vähem seljas olla, kui otsustasime, et arvestame riiete kaalu hiljem maha, sest  elektrivoolu, mis mu pekke läbistab, see ei sega. Masin  oli tagasihoidliku välimusega  -nagu tavaline saunakaal, alles hiljem eemaldusid sealt veel mingid käepidemed, mille pidin pihku võtma. Minu vanus, sünniaeg ja pikkus said sinna kenasti ära sisestatud, siis käepidemed pihku ja masin hakkas tööle. Kaua see tegevus aega ei võtnudki ja tulemused said ilusad, minu jaoks ikka  väga. 🙂

Kaal koos riietega oli 64.6, millest mu pikad püksid ja muu atribuutika näol oli võimalik kilo maha arvestada. Vett minus oli 50 %, pidi normaalne olema, eks me sellised süldid ju olemegi. Luud kõik kokku – üllatus-üllatus olid 2,2 kg. nii et müüdid rasketest ja suurtest kontidest on purustatud. Füsioterapeut, kes on minust mitu head sentimeetrit lühem omab ainult saja grammi võrra kergemat luustikku. Kõhurasv ( mis mind nagu väga huvitas oli suurusjärgus 6, normaalne suurus jääb vahemikku 1-12), ka täitsa OK!. Põhiainevahetus, mis mind elus ja töös hoiab on 1317 kcal. Ja nüüd – kõige magusam osa, see tore masin arvutas välja ka minu metaboolse vanuse – 41 a. see on number millisena minu keha end tunneb! No see oli tore üllatus küll. Peale selle arvutas ta täpselt välja palju on minu kehas rasva  – mõlemas  käes ja jalas ning kehatüves eraldi, huvitav see, et vasakus käes ja paremas jalas rohkem…samuti lihastega, et paremas jalas rohkem kui vasakus. Ju siis kasutan üht kehapoolt rohkem kui teist. Nii et viimane aasta kehalist aktiivsust ja viimased neli kuud aktiivselt koos Fitlapiga on mu teinud tervemaks, nooremaks (ja ilusamaks ka). 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse