95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kairi Jaano on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Siis, kui vahest läheb natuke pekki
13.02.2017

.. või siis tuleb natuke rasva jälle juurde.

Juba ma olin oma aastate kõige madalamas kaalus – 63.6kg. Eelnevalt olen ikka pendeldanud 65 ja 66 kg vahel. Nüüd olen siis tagasi 65kg

Eelmisel nädadal tuli mulle sõber külla ja kuigi ma üritasin kavas püsida siis sattus ikka nii mõnigi patukas sisse. Vett ei joonud piisavalt. Käisime babybackis ja burksis söömas ja …. tõsine feil ühesõnaga. Aga mina ei suuda süüa salatit kui teine kõrval suurt rasvast lihatükki või burgerit järab. No ei suuda. Õnneks (või noh… 😀 ) ta läks minema ja ma saan rahus nüüd oma kava edasi järgida ja ma usun et varsti ilutseb mu kaalul jälle 63 ja hakkab ka sealt allapoole minema. Viimaste kilokeste kaotamine on ikka jube keeruline kui aus olla. Motivatsiooni napib. Vahest tekib mõte et miks ma veel kaotada tahan, olen ju ilus küll juba aga siis kui ma oma vanad teksad jalga tõmban ja nendega olen nagu kileviiner, siis paneb uuesti mõtlema. Peaks neid koguaeg kaasas tassima. Nii kui mott kaob tõmban jälle jalga ja siis tuleb tagasi nagu naksti 😀 .. ok nali naljaks.

Sõber kiitis fitlapi toite. Ütles et need on väga maitsvad ja imestas selle üle et ma nii palju süüa võin. Tal ema on ka "dieedil" ja söövat vaid juurikaid ja neidki väheses koguses. Andsin fitlapi soovitused kaasa ja eksnäis siis. Ehk saab ka tema ema parema elupeale end veetud.

Ma unistan kevadest juba. Talv ei sobi mulle absoluutselt. Ma ei taha end talvel liigutada, ma ei taha talvel pikalt õues jalutada. Istuksin vaid kodus sooja teki sees ja jooks teed. Näriksin banaane ja tunneks end hästi. Iga hommik kui ma pean pisikese poisi lastehoidu viima siis ma mõttes kirun kogu seda lund ja külma. Meil on umbes 2.5km jalutada. Tee pole ka kõige kergem. Tabasalu mäest alla minna on veel okei aga tagasi üles… see võtab igakord võhmale. Samas on see minu ainus korralikum liigutamine mis ma päeva jooksul teen. Peale lapse lastehoidu viimist ma lähen istun 8h kontoris ja siis jälle tammun pisikesega koju. Kodus on ka muidugi päris aktiivne olemine. Toit on vaja ruttu valmis saada, koristada, suure poisiga koolitööd teha ja nii ma tuhisen kuni kukun voodisse pikali.

Phhh… kevad tule juba ruttu!

Kairi Jaano on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.