140827 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vahelduseks kaalujuttu ka


Ega ma siin enda kaalu teemal palju sõna võtnud ei ole, eriti mis numbreid puudutab. Peale esimest suurepärast kuud, mis oli august, on asi kaaluga käinud august auku. Just nii ma seda nimetakski, et kukud auku, siis ronid välja ja varsti kukud järgmisse. Kes ära tunneb, see teab kuidas see ka pildis välja näeb ehk graafik käib üles alla. Küll aga saan öelda, et see minu mägismaa kokkuvõtlikult õnneks on ikkagi languses. Kas ma selle langusega ka rahul olen? Tegelikult mitte, tegelikult lootisn hoopis rohkemat, lootisn väikest imet. Lootisn, et Fitlap ehk ongi imeprogramm, aga nagu ikka, selgus, et imesid ju pole ja kõik on suur rühkimine eesmärgi nimel. Ei kirjutanud, et raske ja olengi püüdnud seda rühkimist teha läbi positiivse ja võimalikult kerge ning meeldivana. Vast seetõttu see areng ka väiksem, et nii, kui tundus, et hamabad on vaja risti panna ja tuju nullis kogu selle toitumise ja liikumise jamaga, siis tõmbasin pidurit. Rahul ei ole ma küll numbritega, aga rahul olen sellega, et tegevus jätkub, eesmärgid on samad ehk harjutada end õigesti toituma st just mulle sobilikult ja liikuma rohkem. Aegajalt tagasi vaadates näen, et kuidas ma juba automaatselt hoidun teatud karidest söömisega, näiteks külas leian toidulauast kaugema koha, et käsi automaatselt ei haaraks, koju ei osata teatud lemmikuid varuks vaid lähen poodi, kui enam üldse ei saa :-)). Liikumise kohalt juba rääkisin, et käin nüüd jala tööl ja uues kodus on igapäevased liikumised, mida varem ei olnud. Ega ma nüüd koduvahetust Fitlapist ajendatuna muidugi teinud ja need igapäevase lisaliikumise tegevused tulid boonusena kaasa, need ei olnud valiku kriteeriumid :-). 

Aga hea küll, jutu kokkuvõttes toon oma nubrid ka ära, et oleks endal silma ees ja ma ei saaks teile ka vassida, et olen juba peenike valmis :-).

Niisiis alustasin augustis 2016, kaal oli 96,6. Esimese kuuga läks maha 5,5 kg, järgmised kuuga veel umbes 2 kg ehk kaal 88,4 kg siis hakkas käima üles alla ja novembri keskelt jaanuari keskele oli tegelikult tõus, väikeste positiivsete aukudega, aga jaanuari keskel kaal 92,4. Vaatasin endale pikalt otsa ja mõtlesin, et kuidas edasi? Tänaseks, veidi üle poole aasta pärast, kaal 88,2 –  läinud 7,8 kg ja 34,5 cm.

Miks just nii vahepeal läks, sellest edaspidi, praegu on langev trend kaalus ja tõusev tujus ning motivatsioonis :-).

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
31729 lugemist / 13 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom