95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Reti-Rea on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Sisse kolitud, peaaegu :-)
08.02.2017

Tere, tere, tere, kõik see pere! 🙂

Nohh, kandsite mind maha, sõbrannad ;-). Ehee, vara veel. Kuigi, vahemärkusena, ma tõsiselt kaalusin, et ei jätka siin ja ikka veidi kripeldas see hinnatõus, aga rohkem mõtleisn, et kas seda on vaja, kas Fitlap aitab mind veel. Ma olen üpris iseseisev ja omandan oskusi küllalt kiirelt. Mõne kuuga oli mul Fitlapi süsteem selge, abi, mida mina siit saan, ka selge. Ja kuigi viimati ütlesin, et siinne seltskond on motiveeriv ja toetav, siis arutlesin mõnda aega ka selle üle, et kas see toetusgrupp on just see, mida ka edaspidi vajan. Kõhklused ja kaalumised on praegu igal juhul sellised, et jätkan. Ikka omal moel ehk kaalun nagu mahti saan ja põhiliselt uusi toite, mida siit teen, aga blogia tahan ikka ja jahh, on siin ikka mõnusat seltskonda ka ;-).

Veidi elust olust, sest ega ma nii pikalt ju saanud aega veeta eelnevalt kirjeldatud mõtisklustega. Ma tõesti kolisin ja kes seda teinud on, siis teab, kui väga palju kogu selle ettevõtmisega tegemist on. Ja kõike seda ma ei hakka siin kirja panema, küll aga räägin sellest, mis minu elus tänu sellele muutus ja eks ikka nö fitlapi seisukohalt :-). 

Esiteks, ma käin nüüd jala tööl! See tee ei ole liiga pikk, 600 meetrit vaevalt, aga siiski, sest kui vähegi mahti, tulen ka lõunaks koju ja see teeb siis juba pea kaks ja pool kilomeetrit ning lisaks on see tee nagu meditatsioon, sest pea kogu tee on sirge tammeallee. 

Teiseks, meil on nüüd ahiküte. Mõned võivad ju mõelda, et tänapäeval ja kolida ahiküttega elamisse. Jaa, aga siin on plusse palju ja siinses kontekstis siis see, et iga päeva on lisa liikumist. Alates hommikust, kus puude pliidi alla ja ahju toppimine, segamne jne on täitsa pool hommikvõimlemist. Loomulikult puude toomine, ladumine jne. Ja kui ma eriti kaugele mõtlen, siis ka kunagi päris vanana on hea end sellise pisukese liikumisega tegus hoida :-).

Kolmandaks, oijaaa, kui head toidud tuelvad puudega köetud ahjust. Olen uues elamises vist korda paar elektripliiti kasutanud, kõik toidud saavad tehtud puupliidil ja ahjus. Kui te nüüd arvate, et mul peab siis palju aega olema, siis vastupidi, ahi teeb ise toidu valmis, minu vaev on ainault vajalikud asjad potti laduda.

Ilusa päikselise talve jätku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reti-Rea on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.