137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Millest koosneb keha, kas maasikavahust või …


Tüdrukud pidid tehtud olema suhkrust ja maasikavahust, aga mu tänane kehaanalüüs küll seda ei näidanud. Noo jah, ega ma muidugi tüdruk ka ammu enam ei ole :-). 

Aga kui tõsiselt, siis käisin täna kehakoostise analüüsi tegemas. Mu treeneril saatis. Eks ma muidugi teadsin, et midagi head see näidata ei saa, aga päris õõvastav ikka, kui näed seda värvilist pilti, kus siniste luude ümber on kitsas punane lihas ja siis ümbritseb seda kõike paks kiht kollast rasva. No vaevalt need värvid kehas nüüd nii välja näevad, aga see aparaadi pilt mind just sellise peletisena näitas. Paneks illustratsiooniks, aga mis teisi ikka sellise koleda pildiga hirmutada. Kui, siis ainult selleks, et vaat, mis teiega juhtuda võib, kui valesti toitute :-D.

Tegelikult on see kehakoostise analüüs selline kainestav ja kuigi kole, siis ikkagi innustav, viimane ei ole just parim sõna, pigem hoiatav, et söö edasi korralikult, siis ehk on võimalik sellest rasvast lahti ka saada. Rasva on ka kehas vaja, aga see 44% on liig mis liig :-(.  Targad tabelid näitavad, et normaalne on 30-34% naistel ehk minul sügav punastamise koht. Mul tegelikult ongi piinlik, et kuidas see kõik on saanud nii käest libiseda, et nüüd selline seis. Tean küll, et haigus aitas kaasa, aga ikkagi. Kogu selle kurvastva loo juures muidugi üks piiisikene positiivne nüanss oli. Nimelt käisin seal ka varakevadel ja kuigi vahepeal oli oioi mis söömist, kevadel põhitoit šokolaad, suvel ka midagi ei jälginud, siis areng oli positiivne, nimelt 200 g lihast juures ja pea 600 g rasva vähenenud.

Mul on endal ka praegu põnev, et kas pean vastu, kas suudan oma eesmärgid saada ja seda nii kaalu langetamisega ja samuti see rasvade ja lihaste vahekord paika saada. Eeldused on ju loodud nii õige toitumise st Fitlapi näol ja treeningud ka spetsialisti käe all. 

Muideks ühe asja teen veel selgeks peagi ja anna siis teada ka. Nimelt arvutab mu treener täpselt minu kaalu ja keha koostise järgi mulle välja rasvade, valkude ja süsisvesikute kogused päevaks. Ja ma siis võrdlen, et kuidas need on kooskõlas mu Fitlapi toitudega. Elame näeme ;-).

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
29865 lugemist / 13 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom