Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Millest koosneb keha, kas maasikavahust või …

Tüdrukud pidid tehtud olema suhkrust ja maasikavahust, aga mu tänane kehaanalüüs küll seda ei näidanud. Noo jah, ega ma muidugi tüdruk ka ammu enam ei ole :-). 

Aga kui tõsiselt, siis käisin täna kehakoostise analüüsi tegemas. Mu treeneril saatis. Eks ma muidugi teadsin, et midagi head see näidata ei saa, aga päris õõvastav ikka, kui näed seda värvilist pilti, kus siniste luude ümber on kitsas punane lihas ja siis ümbritseb seda kõike paks kiht kollast rasva. No vaevalt need värvid kehas nüüd nii välja näevad, aga see aparaadi pilt mind just sellise peletisena näitas. Paneks illustratsiooniks, aga mis teisi ikka sellise koleda pildiga hirmutada. Kui, siis ainult selleks, et vaat, mis teiega juhtuda võib, kui valesti toitute :-D.

Tegelikult on see kehakoostise analüüs selline kainestav ja kuigi kole, siis ikkagi innustav, viimane ei ole just parim sõna, pigem hoiatav, et söö edasi korralikult, siis ehk on võimalik sellest rasvast lahti ka saada. Rasva on ka kehas vaja, aga see 44% on liig mis liig :-(.  Targad tabelid näitavad, et normaalne on 30-34% naistel ehk minul sügav punastamise koht. Mul tegelikult ongi piinlik, et kuidas see kõik on saanud nii käest libiseda, et nüüd selline seis. Tean küll, et haigus aitas kaasa, aga ikkagi. Kogu selle kurvastva loo juures muidugi üks piiisikene positiivne nüanss oli. Nimelt käisin seal ka varakevadel ja kuigi vahepeal oli oioi mis söömist, kevadel põhitoit šokolaad, suvel ka midagi ei jälginud, siis areng oli positiivne, nimelt 200 g lihast juures ja pea 600 g rasva vähenenud.

Mul on endal ka praegu põnev, et kas pean vastu, kas suudan oma eesmärgid saada ja seda nii kaalu langetamisega ja samuti see rasvade ja lihaste vahekord paika saada. Eeldused on ju loodud nii õige toitumise st Fitlapi näol ja treeningud ka spetsialisti käe all. 

Muideks ühe asja teen veel selgeks peagi ja anna siis teada ka. Nimelt arvutab mu treener täpselt minu kaalu ja keha koostise järgi mulle välja rasvade, valkude ja süsisvesikute kogused päevaks. Ja ma siis võrdlen, et kuidas need on kooskõlas mu Fitlapi toitudega. Elame näeme ;-).

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse