137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Aruanne3 ehk kuidas need krõksud käivad


Tervitus!

Algatuseks, et sügise lõhn on metsas. Ja see ei ole üldse nukker, nautisin seda pühapäeval nii pikalt, samal ajal ka seeni korvi kogudes, et kallis abikaasa helistas ja küsis, et kas kõik korras, kuidagi kauaks oled jäänud :-D. Kõik oli korras, aga see kergelt mõrkjas sügise hõng, päike, mis soojendas, aga ei kuumutanud, see hoidis metsas kinni. 

Aga sellest ei tahtnud ma rääkida vaid mõttes on mõlkunud ikka, et kui räägitakse mingist krõksust, mis käib ja annab jõu teha muutuse päevapealt või suisa hetkest. Seda kuuleb mitmete tegevuste juures sealhulgas muidugi dieedi alustamisel. Vot seda ei olegi uurinud, kaua see krõks kellelgi vastu peab, et kas päeva või kuu või aasta või jääbki nii, et vanad harjumused tagasi ei tule. 

Minul ei ole millegagi seoses mingit krõpsu käinud. Erinevate asjadega on tulnud teha palju tööd, et muutusi saada. Kui asi pole veel liiga käest läinud või harjumus liiga pikalt kestnud, siis on õigele rajale saamine lihtsam, kui vana harjumust tahtmine ümber muuta, siis võtab maadlus palju rohkem aega. Eks ma ole siin blogides maininud ka, et see ülekaal ja toitumise jälgimine on mulle minu vanusega võrreldes uued asjad ja nii ma siin maadlen, et kord minu uued soovid ja tegemised peal ja siis jälle vanad harjumused. 

Nagu öeldud, siis krõpsu ei ole käinud, aga viimast otsa olen tundnud, et miski on muutumas. Ja see miski ei ole midagi juhuslikku vaid väga selge positiivse mõtte kordamine. Eelmises postituses rääkisin, et me ei peaks enda vastu nii kurjad olema ja rohkem tunnustama. Olen viimase umbes kuu jooksul seda endaga ka teinud, et see pahur kurjustaja, kes pidevalt mu õlala istus ja iga eksimuse korral tänitama pani, siis tema häält lihtsalt ei kuula ja viin mõtte selle juurde, mis on hästi olnud, mida olen saavutanud. Ja endalgi on raske uskuda, aga see mõtlemine on andnud vabadust ja rahulolu ja lootust, et õnnestubki paremini. Igal juhul on nüüd mu eesmärk seda positiivsest tegelast lasta rohkem rääkima ja innustama. Vaatame kuidas läheb, annan peagi teada. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Reti-Rea
29824 lugemist / 13 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom