137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Aruanne2 ehk kas teosamm on positiivset hinnagut väärt.


Tere, hääd kaasteelised!

Mõnda aega ei ole saanud mahti siin ei lugeda ega kirjutada ja ega ka korralikult kava jälgida. Lihtsalt ongi nii palju tööalaseid ja isiklikke tegemisi olnud, et kui on jõudehetk, siis ei jaksa süveneda teiste mõtetesse ega ka enda omi väljendada.

Mõned hiigla toredad üritused on olnud, aga kuna siin ei ole tegu lihtsalt omaelublogiga vaid ikkagi toitumise teema ümber võiks see jutt keerelda, siis katsun seda liini hoida. 🙂

Olen alati enda suhtes väga kriitiline olnud, eks nõudlik ka teiste, aga kõigi teiste vähem tegemist või möödapanekut on kergem põhjendada ja andestada, kui enda oma. Siin kaalulangetajad juurdlevad, kes vähem, kes rohkem süvitsi, et kui ei õnnestu, ei lähe nii nagu soovin, siis mis on põhjused? Tavaline, et et olen nõrk. Aga mida see siis tähendab, seda reeglina ei osata või hakatagi juurdlema, tavaliselt järgneb enesesüüdistus ning paremal juhul proovitakse ikka ja jälle uuesti, on ilmselt ka neid, kes käega löövad, et mis teha, ju olen selline.

Ma ei ole seni käega löönud, püüdnud ikka leida põhjuseid, miks ei ole õnnestunud või miks ei ole nii hästi sujunud, kui ma tahan ja ette kujutan, et võiks minna. Jäägu muud põhjused hetkel arutamata, aga hiljuti esitati mulle küsimus, et kuna sa oled enda suhtes nii andestamatu, kas see ei või olla üks pidur, et pole liiga hästi sujunud? Et mis mõttes!? Aga, aga tõesti, kui näiteks on nädal aega ilusasti edenenud, kavas ja kaal langeb, aga siis ühel päeval ei pea vastu, mis on siis reaktisoon? Ei tea kuidas teistel, aga mina olen enda peale tige, süüdistused, et kuidas ma nii lihtsa asjaga nagu söömne ei saa hakkama, palju raksemad asjad on ju ära tehtud. Süüdistused muudkui suurenevad, kasvab nii tigedus enda suhtes kui ka haletsus. Lühidalt – tuju on sant. Ja kas kehva tujuga on lihtne millegi poole püüelda? Lühike vastus, et tegelikult mitte. Nagu ma ka varem oln kirjutanud, siis läbi positiivsete mõtete õnnestub kogu tegutsemine märksa paremini. 

Ja nüüd ma siin harjutangi enda teosamme kaalulanguses positiivselt hindama ja üritan, hetkel liiga hästi ei õnnestu, oma möödapanekuid vähem kritiseerima. Kui, siis üritan leida põhjuse, et miks sel korral tagasilangus juhtus.

Igatahes, rohkem häid mõtteid! 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
29823 lugemist / 13 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva