143510 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Armsad naised!


Just nii, nii ma mõtlengi, et kallid kaaslannad, lühemad või pikemad, peenemad või paksemad, taregamad või mitte nii väga – kõik on omal moel ilusad ja väärtuslikud. Ei ole siia maailma miskit ega keskit loodud niisama. Njaaa, hakkab ksikuma see kõla tiba esoteeriliseks, mulle endale vähemalt tundub, sest ma muidu säärane konkreetne ja läbi uuritet asjadele tuginen ja nii lihtsalt ilutsevalt ei jätka ka :-).

Kiida lolli ja loll rabab. Küllap olete seda vanasõna ikka kuulnud ja tõesti, nii see kui ka kõik teised vanasõnad peavad paika. Aga, aga kui ei ole loll, et kas siis ka rabad. Ma ennast päris lolliks ei pea ja lihtsalt niisama kiituse peale ei raba, usun, et sääraseid on rohkem, kes ikka mõtlevad ka enne, kui liigutama hakkavad. Kuidas aga siin fitlappijate seltskonnas või üldse selle kaaluteemaga. Ongi keeruline ja kuigi ma tahaks ka, tegelikult korraks ikka liigatab, kui keegi ütleb sh kas või Fitlapi graafik, et oledki nädalaga kilo alla võtnud, et küll saad ja oledki tubli. Vahest ma tahaks see loll olla, kes lihtsalt mingi positiivse liikumise või ütlemise peale edasi suudaks rabada. Kohati aga see mitteniiloll pea on nuhtluseks, sest teab, et igal asjal on oma dünaamika ja ainult heast sõnast ei piisa, et kurja võita. Mida selle kurja all siin silmas pean, eks ikka seda, et aastatega kujunenud sõltuvused või harjumused ei muutu kahjuks kuuga. Tavapärane on see, et väljakujunenud harjumusest lahti saamiseks kulub vähemalt, vähemalt mitte vaid, kaks korda nii palju, kui selleks aega läks, tihti ikka veelgi rohkem. Ja siis ma püüan nuputada, et kaua näiteks mul läks aega nende harjumuste tekkeks, mis "aitasid" tekitada ülekaalu. Ega seda liiga lihtne välja arvutada pole, sest mis oli siis esimene tõuge, pole päris kindlalt võimalik väita. 

Külla aga usun ma, kallid naised, et kuigi lolli kiitmine on lihtsam, siis ka tarka ja üldse igat meist võib kiita, sest kindel on see ja selle kohta on ka kindlalt uuritud ja järeldatud, et kiitmine on ikka märkas parem kui laitmine ja aitab eesmärgile lähemale, olgu või teosammul. 

Et ikka präänik ja mitte piits! 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Reti-Rea
34413 lugemist / 14 fänni
Minust

Olen enamuse oma elust olnud sale. Haigus, mis lõi sassi mu tavapärase toitumiskava ja aastatega teisenenud elukorraldus, on tänaseks päevaks mu toonud punkti, kus on vaja teha olulisi muutusi nii toitumises kui liikumises.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Umbes aasta tagasi, kui alustasin, kirjutasin, et ei tea. Aga nüüd, jah, mulle meeldib Fitlap. Fitlap ei ole imevahend salenemiseks, aga kui oled oma otsuse ära teinud, kogunud kokku oma meelekindluse, leidnud piisava motivatsiooni, siis on Fitlap usaldusväärne abimees.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom