128943 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Märkamatult on aastaid lennanud ja nüüdseks juba 3 last,eks nii mõnelgi sünnitajal on kaalu juurde tulnud.Plaan on siiski oma keha paremasse vormi viia. Selle programmiga liitusin kuna vajan nn kontrolli, et ree peal püsida.


Tervitus kõigile.

Ärkasin hommikul ja valmistasin kaneeli putru õunatükkidega nii nagu ka kavas oli ette nähtud.Pole varem nii teinud aga üllatavalt maitsev oli.Sai ka lastele ette tõstetud,kuid ei söönud kuigi hea isuga võibolla sellepärast ,et kaneel oli või õunatükid mis oli nende jaoks ehk midagi teistsugust.Hommik möödus rahulikult,kui kõik söönuks said ,panin käima pesumasina ja käidud sai ka suurema tütrega poes.  Keeruline on süüa sellistes kogustes,kui pole harjunud aga kaalu langetamise eesmärgil tuleb üritada ja pisutki sundida end selleks.Vett sai ka oluliselt rohkem joodud kui eile,kuigi pole nii aktiivne vee joomises. Keeruline vahel süüa teha sest alati kõiki asju lapsed ei söö, kipuvad valima 🙂 Kätte jõudis lõuna ja sai kõige pisem pliks tuttu. Suuremad lapsed aga istusid teises toas mängides kodu ja vahepeal tahvelarvutis. Peale pisikese ärkamist, natukese ajapärast otsustasingi trenni tegema hakata. Ütlen ausalt olen teist päeva kasutaja siin ja lihased on juba valusad. Oleks justkui ei tea kui palju maad ära jooksnud et jalad valutavad. Pole hullu aja pikku peaks valu taanduma ja endal ka parem enesetunne kui kaalule astudes on märgata kaalu langemist 🙂 Kella kuue paiku alustan seriaali vaatamist, mis kestab ligi kaks tunnikest. Usun et Fitlap aitab ka mind kasvõi vähekenegi, et saaksin enda kaalu pisutki alla. Kindlasti võtab see aega ja tuleks varuda ka kannatust kuid loodan,et juhtub ehk minuga ka ime et see teoks reaalselt saab. Kuna on suur pere ei jõua iga päev erinevaid asju teha sest eelmisest päevast jääb ka toiduaineid järgi aga vähemalt püüan nii palju et järgin toidukava palju ja mida ettenähtud on ja teha juhiste järgi. Usun , et ka kõik teised kes on värskelt alustanud fitlapi kasutamist saavutavad oma kaalu mida ootavad. Niipalju kui ma blogisid lugenud olen siis, nii mõnigi on alla saanud oma kaalu. Usun et ka mina saan.  Soovin kõikidele fitlapi kasutajatele jõudu ning jaksu ja lootust , et igaüks teist saavutab selle kaalu numbri mida ootab kätte saada 😉 Head õhtu jätku!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Regina
3138 lugemist / 2 fänni
Minust

regina

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

sest see annab tõesti reaalse tulemuse ja on suur retsepti valik samuti

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva