137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kolmas päev


Esimene päev läks väga hästi ja samuti ka eilne päev. Kuna mul on sel nädalal õhtune vahetus, siis on see kavas püsimine palju lihtsam. Hommikusõögiks teen alati endale kaerahelbeputru. Kõrvale tuleb kohupiim banaaniga. Ja muidugi ka tass kohvi. Lõunasöögiks olen viimasel kahel päeval valinud pastaroad. Tegelikult esimesel päeval valisin roaks kana-tatrasalati aga kasutasin asendamis võimalust ja sellest sai siis spagetid tomati-kurgi salatiga. Ja salatis tohtis täiesti ametlikult kasutada ka hapukoort. Oi milline rõõm!! Eilne lõunasöõk oli peaaegu sama. Täna pakkus mulle programm täidetud mune ja otseloomulikult läheb see käiku. Mul oli hommikustnsaati millegi isu ja koguaeg oli selline tunne, et kurat lähen teen endale ühe võiku aga mõistus sai minust võitu ja võtsin endale puuviljakausist ühe õuna hoopis. Ja täidetud munade retsepti uurides nägin, et seal oli mulle lubatud lausa 288 gr õuna. Saan selle patuse õuna sinna samma nö sisse kirjutatud. Hilisõhtuks on plaanis õun ja juust. Poleks seda munade retsepti avastanud, siis oleks selle patuga pooleks söödud õuna hoopis sinna kandnud. 

Töõl olles on ka õhtusööke kerge pidada. Kuna tõötan kohas, kus valmistatakse salateid, siis sellega probleeme pole. Meil on valmis pakendatud caesari salatid- võtan aga karbi ette ja söõn ära. Seal peaks oleks 50 gr broilerikuubikuid…oleneb kes parasjagu need sinna karpi asetanud on. Aga mõnikord võib juhtuda, et keegi helgema käega on selle koha peale sattunud. Koostisosi eraldi kaaaluma ma ei hakka, aga broileri kogus ongi see ainuke mis võib olla siia-sinna. Parmesani juust on juba valmis pakikestes ja sama lugu on ka kastmetega. 

Vett üritan päevas juua umbes kaks liitrit ja siiani on õnnestunud. Muidu ma pole väga veesõber aga kavas oldud ajad on mul alati veepudel ligi olnud. 

Esmaspäeva hommikul oli kaal 80.6. Täna, kaks kaalumist hiljem, oli kaal 79,2. Noh ise ootasin järsemat kaalulangust, kuna esimesel nädalal kaobki kaal nö vee arvelt. Aga samas kahe terve kavas oldud päevaga 1,4 kilo on ka ju tegelikult väga kena tulemus. 

Et ainult see tahtejõud peitu ei poeks 🙂
Anonüümne
6641 lugemist / 3 fänni
Minust

Algkaal 80,6 kg.Hetkekaal 73.4 kg. 32 aastat noor.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva