137741 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Endiselt siin :)


Nonii..reesel tegin tänu linnatuurile oma lõunasöõgis väiksed muudatuses ja sõin maci kanawrappi lõunaks. See oli mu patune lõunasõök ja palusin jumalat, et laupäeva hommikul kaalule astuses oleks kaalunumer vähemalt sama, mis hommik ennem. Aga oli hoopis kadu- 200gr oli siiski siiski maha läinud. Ohh seda rõõmu. Kaalunumber näitas 78.0..jeeee. AGA..laupäevasel päeval oli mul sünnipäevale minek. Teadsin seda juba ammu ammu, et on minek. Kavaga alustasin esmaspäeval ja olingi endale plaaninud laupäeva õhtuks patuka. Hommikusöögiks tegin putru banaani ja kohupiimaga. Õhtuse peomenüüga olin tutvunud ja just seepärats otsustasin lõunaks süüa vaid ühe õuna. Seda vaid selleks, et see patune õhtu vähe kergemini läheks. Õhtusööki sõime umbes poole kaheksa ajal. Vótsin endale kartulisalatit, grillvorsti, šašlõkki mõned tükid ja kõrvale viil leiba. Oi oli hea. Aa kõrvale jõin õunamahla. Hilisema õhtu jooksul tarbisin korralikult ka vett. Mõned tunnis hiljem toodi välja tort. Ise küpsetatud tordipõhjad ja niivõrd kaunilt kaunistatud, et ei hakanud end enam keelama. Tuleb tunnistada, et sõin ka tüki torti. Õhtu jooksul näksisin veel snäkitaldrikult pandud paprikat, kurki ja tomatit. Oli väga mõnus õhtu ja ma üldse ei põdenud selle patuka pärats. 

Täna hommikul näitas kaal 78,7. 700 gr oli juurde tulnud aga ma ei põe selle pärats. Täna olen taas kavas ja ei plaani enne uut nädalavahetust patukat teha. Olen suht kindel, et homseks kaalumiseks on need juurdetulnud 700 grammi nagunii kadunud. Ja isegi kui kõik 700 gr pole kadunud, siis nädala kaalukadu on siiski vähemalt 2 kilo. Et ma selle õhtu pärats nüüd kindlasti põdema ei hakka. Eks homme hommikul selgub 😉

Täna käisin veel sellel samal tuttaval külas, kelle juures eile pidu oli.  Pakkus mulle veel salatit ja torti aga ei. Ütlesin, et minu patt piirduski ainult eilse õhtuga. Viimati kavaga alustades ja pärats nädalast pingutamist lõin alati nädalavahetusel käega ja lahmisin head ja paremat näost sisse. Midagi minus siiski on muutunud. Loodan, et see tahtejõud püsin minuga veel kaua kaua. 

Tore asi on ka veel see, et avastasin, et fitlapi pikendades saab maksta ka paypaliga 😀 
Anonüümne
6688 lugemist / 3 fänni
Minust

Algkaal 80,6 kg.Hetkekaal 73.4 kg. 32 aastat noor.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva