Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

4 nädalat kavas- vahekokkuvõte.

Algakaal oli 80.6 ja hetkekaal on 73.4. Kadunud on seega 7,2 kilo. See on ikka jube suur number kuu aja kohta tegelikult aga samas pole hullu. Kaotada ju oli ja mul reeglina lähebki algus megakiirelt. Pikendasin küll oma fitlapi aga enamus ajast seda isegi lahti pole võtnud. Üldiselt on oma lemmikasjade kogused peas või siis kui panengi mööda, siis need mõnes grammid siia sinna pole ju lõpptulemust muutnud. Hommikuti söön tööl kaks võikut. Kaalu kaasas pole. Vótan lihtsalt kaks täistera leivaviilu, peale juust, lehtsalat, suitsulõhe, kanasingi viilud, kurki ja paprikat ja kahe võiku peale ka üks keedumuna. Kavast eelnevalt uurisin siiski, et see võileuva variant meil täitsa sees aga neid koguseid ma ei kaalu. Lapin kokku ja head isu. Ja toimib. Õhtuks on midagi kerget olnud alati. Kas valmis salatiroog-caesar, taco-cheddar vms, või siis hoopis keefirismuuti marjadega.

Selle kuu aja sisse jäi sõbranna sünnipäev, kus lubasin endale kõike mida pakuti. Teisel nädalavahetusel grillipidy, kus kasutasin oma patukorra ära. Eelmisel nädalavahetusel minu enda sünnipäev, mis paraku söömise poolest, ei kestnud mul üldsegi mitte see üks õhtu. Alguse sai reede õhtul vaaritamisest, laupäeval põhisündmus, pühapäeval salat ja tort…no ei raatsin ära visata. Ja esmaspäevast olin taas siis sirgel joonel. Nyyd selle nädalavahetuse patukas ka ees aga pole veel suutnud otsustada mis ma sellega peale hakkan. Eks päev näitab. 

Aa  kõhuümbermõõt on ka 7cm kahanenud ja uskumatu kui hea on kohe olla. Kuigi minna on sealt veel kõvasti!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse